Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Poradnia psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba

Poradnia psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronne wsparcie w sytuacji problemów w życiu codziennym rozlicznego rodzaju zaczynając od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog i terapeuta pomaga dojrzałym oraz dzieciom i młodzieży. Wizytę umówić można w w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży a także w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Terapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel akademicki. Współpracuje też z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, oraz projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bezrobotnych. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według norm które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ramach pracy oferuje też warsztaty i szkolenia. Warto polecić jej gabinet, bowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Trzeba także wspomnieć, iż Agata Poręba nadal poszerza swą wiedzę w zakresie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Poradnia psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Zielona Góra »

  Mój Psycholog - Psychoterapia Wrocław i Zielona Góra. Prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychoterapię poznawczo behawioralną. Możliwe jest także uzyskanie pomocy przez Internet lub zamówienie wizyty domowej ? na terenie Wrocławia lub okolic. Zajmujemy się psychoterapią zaburzeń lękowych i depresyjnych, a w szczególności psychoterapią napadów paniki i innych form lęku napadowego, lęku przed lataniem samolotem, zaburzeń o charakterze depresyjnym, zaburzeń obsesyjno-kopmulsyjnych (nerwicy natręctw), a także lęku przed posiadaniem chorób.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odważ się sięgnąć po długowieczność z Tai Chi Poznań. »

  Kiedy czytasz słowa Tai Chi, myślisz na pewno, co to ma być? Ospałe, ruchy w ogóle nie przypominają sztuki walki czym TaiChi zdaje się powinno być. Są to jedynie pozory. Tak jak to z reguły w chińskiej tradycji jest, granica między różnymi dyscyplinami nie wydaje się być zbyt ostra. Dyscyplina ta ma dwoiste oblicze. Zawsze była sztuką walki a jednocześnie umiejętnością utrzymania zdrowia. W Akademii Tai-Chi w Poznaniu pielęgnujemy ten drugi aspekt. Nie odżegnujemy się od dziedzictwa umiejętności walki. Przyjmujemy jednakże, iż aspekt bojowy we współczesnym otoczeniu wydaje się być mniej przydatny niż potrzeba zachowania dobrego zdrowia. Do dawnych czasów odeszły przypadki, kiedy zdołaliśmy dzięki swoim zdolnościom, gołymi rękami zwyciężyć kilku przeciwników. Obecnie doświadczamy poważniejszego wroga - cywilizację. Wroga, który chyłkiem, powoli niszczy zdrowie. Coraz powszechniejsze współcześnie dolegliwości serca, nadciśnienie, rozpoczynają zbierać plon większy niż niejeden konflikt zbrojny. Artretyzm, bóle kręgosłupa czy ból pleców, tak bardzo powszechne, że zaczynamy je uważać za zwykłą część egzystencji. Nie musi w ten sposób być. Czerpiąc z tysiącletniej chińskiej mądrości, możemy wykluczyć z naszego życia rezultaty stresów, lub tak powszechna dolegliwość jak ból kolana. Tai Chi ma do zaoferowania niezwykły system ćwiczeń regenerujących równowagę ciała. Działa holistycznie na ciało a nie lokalnie jak większość dzisiejszych terapii. Dzieki temu pobudzane są przyrodzone mechanizmy regeneracyjne organizmu. Możemy przez to odzyskać a co najważniejsze, utrzymać nasze zdrowie.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja Lublin »

  liczba rodziców w niniejszych czasach obserwuje nasilające się problemy wychowawcze oraz zaburzenia psychiczne odnoszące się do ich pociech. Nadzwyczaj nagminnie zastanawiają się oni co mogło je wzbudzić i jak wspomóc swoim dzieciom. Często jednak brak poprawniej wiedzy i doświadczenia w powyższej problematyce doprowadza zwykle do sytuacji zupełnie odwrotnej ? do postępu wymienionych problemów. Jedynym stosownym wyjściem jest profesjonalna terapia pedagogiczna. Jako dyplomowany terapeuta Lublin w sposób profesjonalny i skuteczny chętnie pomogę potomkom oraz dodatkowo ich rodzicom w takich zaburzaniach jak: dysgrafia Lublin, dysortografia, dyskalkulia i wiele innych. Strategie za pomocą jakich działam to m.in. kinezjologia edukacyjna Dennisona, muzykoterapia, arteterapia, drama oraz dodatkowo pozostałe.
  Ciepło zapraszam do kontaktu ? Gabinet Terapeutyczny Lublin to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Zdobędziesz w nim fachową i skuteczną pomoc.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unikanie »

  Zapraszam wszystkich posiadających problemy natury psychicznej. Strona ta poświęcona została zwłaszcza osobom, które unikają kontaktów ze światem zewnętrznym, są one dostatecznie skryte, czują się nieswojo i są zestresowane różnorodnymi sprawami, które napotykają w dniu spędzonym z innymi. Tutaj dzielimy się własnym doświadczeniem we wspieraniu osób z lękiem społecznym. Dzięki temu i metodom tu zawartym efektywnie i perfekcyjnie dobrniesz do środka problemu swej psychiki. Pamiętaj, że nieśmiałość można efektywnie leczyć przeróżnymi dostępnymi rozwiązaniami. Sporo z nich wyszukasz na polskiej witrynie poświęconej w całości potrzebującym.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bobath Wroclaw »

  Strona zawiera informacje na temat rehabilitacji dzieci za pomocą metody Bobath. Licencjonowana terapeutka zaprasza do konsultacji i zadawania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, wiodąca i odpowiednia przy rehabilitacji dzieci bobath wrocław. Dla każdego malucha dobierany jest indywidualny tok terapii, który poparty jest oczywiście konkretną znajomością etapów zdrowego rozwoju ruchowego niemowlęcia. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do odpowiednich poprzez wspomaganie i kierowanie ruchu z punktów kluczowych, czyli miejsc kontroli ruchu. Wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych zdolności ruchowych w normalnych czynnościach. Warto zapoznać się z tą metodą rehabilitacji ponieważ może ona być najskuteczniejszą dla szybkiej terapii dziecka.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Gestalt »

  Gabinet psychoterapii Gestalt - psychoterapia indywidualna, konsultacje, pomoc psychologiczna, wsparcie w kryzysie, rozwój osobisty, wkraczanie w dorosłość. Bardzo istotne jest to, by dobrać odpowiednie środki oraz dodatkowo metody pracy psychoterapeuta gestalt gliwice, gdyż najczęściej zwykła pogadanka ma możliwość nie przynieść oczekiwanych rezultatów. W tym miejscu trzeba podkreślić, iż terapia psychoterapeuta gliwice ma możliwość być przeprowadzana wyłącznie poprzez osobę, która posiada odpowiednie kwalifikacje. O ile chodzi o rodzaje terapii to można je z całą pewnością podzielić na grupowe, osobiste, małżeńskie, krótko i długoterminowe i kilka innych. By terapia psycholog gliwice przyniosła oczekiwany efekt musi być przeprowadzana w sposób regularny.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia rodzin i terapia uzależnień w Warszawie »

  We współczesnym społeczeństwie psychoterapia i psychoterapeuta nabierają nowego znaczenia, stają się symbolem naszych czasów. Lekarz duszy z dobrą opinią wśród pacjentów jest niezwykle poszukiwaną osobą.
  Sytuacje kryzysowe dosięgają każdego z nas, nawet najbardziej twarde osoby i charaktery, dlatego nie należy wstydzić się własnych słabości i jak najszybciej poszukać pomocy w kryzysie u dobrego psychoterapeuty.
  Psychoterapia skierowana do par lub rodzin to obecnie najlepsze rozwiązanie na uratowanie związku. W każdej rodzinie mogą pojawić się problemy, konflikty i nieporozumienia albo brak wzajemnego zrozumienia.
  W takiej sytuacji tylko wizyta u specjalisty psychologii rodzin może takie problemy rozwiązywać.
  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychoterapeutą i psychologiem. Psychoterapią par i psychoterapią rodzin oraz terapią uzależnień to najczęściej realizowane terapie w moim gabinecie. Osobom i rodzinom dotkniętym kryzysem pomagam przetrwać ten trudny czas dla rodziny i wspólnie z osobami nim dotkniętymi poszukujemy wyjścia z zaistniałej sytuacji. Jako psychoterapeuta specjalista psychoterapii par i rodzin posiadam duże doświadczenie zdobywane przez lata pracy oraz szeroką wiedzę teoretyczną nieustannie pogłębianą wraz z nowymi trendami obowiązującymi w nowoczesnej psychoterapii.
  W swoim gabinecie w Warszawie leczę uzależnienia od alkoholu, narkotyków, gier hazardowych, uzależnienia behavioralne i innego typu. Uważam, że terape odbyte pod moją opieką przynoszą oczekiwane i zadowalające rezultaty.
  Terapię uzależnień bardzo często łączę z programem terapeutycznym dla rodziny osoby uzależnionej, tak aby dostarczyć jej dodatkowego wsparcia.
  Osoby zdecydowane na uzyskanie pomocy u doświadczonego psychologa zapraszam do swojego gabinetu na Muranowie.

  Data dodania: 27 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • uznany neurologopeda dziecięcy »

  W naszym gabinecie realizujemy profesjonalną elektrostymulację podniebienia. Jest to jeden z istotnych zabiegów logopedycznych o skutecznym działaniu leczniczym. Potrafi on zwalczyć sporo dolegliwości - m. in. opóźniony rozwój mowy oraz zaburzenia dyslaliczne - zatem polecamy go wielu swoim pacjentom. Za sprawą niemu ogromna ilość osób odzyskała już swoje poprzednie zdrowie. U nas neurologopeda ma możliwość złapać fajny kontakt z każdym pacjentem. W sposób natychmiastowy a oprócz tego jednocześnie bardzo dokładny przeprowadza cały zabieg, który trwa zazwyczaj piętnaście minut. Używana przez nas metoda jest całkowicie bezbolesna, dlatego nie należy się jej w żadnym stopniu bać. Wszystkie zabiegi realizujemy zresztą przy pomocy idealnych i bardzo nowoczesnych aparatów do elektroterapii, które wspólnie z nami dbają o pacjentów.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienia Szczecin »

  Polecamy naszą ofertę, która polega na profesjonalnej pomocy terapeutycznej dla osób uzależnionych. Pomożemy naszym Pacjentom w powrocie do stanu sprzed uzależnienia. Jeżeli zmagacie się Państwo z uzależnieniem od hazardu, uzależnienia od narkotyków, uzależnienia od alkoholu, uzależnienia od leków, uzależnienia od seksu, uzależnienia od gier komputerowych oraz Internetu, a także uzależnieniu od dopalaczy. Nasza pomoc jest oferowana przez terapeutów o dużej wiedzy i doświadczeniu w pracy. Zapraszamy na terapie dzienną, terapię indywidualną, terapię grupową, terapię rodzinną oraz warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Polecamy profesjonalną pomoc w wykonaniu Naszego Centrum. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej, na której znajdują się wszelkie wymagane informacje o ofercie.

  Data dodania: 31 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • leczenie depresji Wrocław - https://terapie.pl »

  Psychoterapeuta pracujący opierający się o psychoanalizę wzmacnianą medycyną naturalną, absolwent Akademii Medyczne mgr Jarosław Filipek prowadzi konsultacje oraz psychoterapię personalną w swoim gabinecie we Wrocławiu. Terapeuta z długoletnim doświadczeniem specjalizuje się w danych obszarach: terapia stresu, kuracja w depresji, leczenie wypalenia zawodowego. Doświadczony psychoterapeuta a także ekspert w dziedzinie medycyny naturalnej pracę z pacjentem wzbogaca o elementy niekonwencjonalnych metod terapeutycznych, w tym masaż kitajski AMO, terapię Reiki i również Radiestezję Zdrowia. Wykwalifikowany psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel duchowy (wg NFSH) i energoterapeuta mgr Jarosław Filipek skutecznie pomaga w leczeniu różnego gatunku stanów lękowych oraz przygnębienia, poczucia bezsensu życia oraz smutku, bezsenności oraz uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, nikotyny, lub zakupów.

  Data dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »

Linki: