Angielski Online


Reklama Google


Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 395

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy certyfikat księgowy »

  Pojęcie wszystkich zasad związanych z księgowością jest niezwykle ciężką sprawą. Jednak, każda osoba, która chce osiągnąć sukces i stać się w pełni profesjonalnym księgowym, by móc pracować w jakiejś dużej firmie, lub biurze rachunkowym, musi tego dokonać. Pytania o różnego rodzaju podatki, znajdziesz z pewnością na egzaminie na księgowego. Testy dla księgowych, to niestety rzadkość w sieci. Wyjątek stanowi to wyjątkowe miejsce certyfikat-ksiegowy.pl. Zapraszamy wszystkie osoby, które ubiegają się o status księgowego, znajdziecie tu testy, wraz z ich rozwiązaniami.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosztorysowania »

  Proponujemy pakiet godzin szkoleniowych z obsługi programów do kreacji kosztorysów branży budowlanej Norma PRO. Kursy przeznaczone są dla posiadaczy owego oprogramowania, którzy wykorzystują go w swojej pracy, a mają potrzebę usystematyzowania umiejętności i poznania szczegółowych funkcji. Oprogramowanie Norma Pro szczyci się dużą popularnością w działalnościach budowlanych, ma multum przydatnych funkcji, a jej obsługa jest nieskomplikowana. Nasze szkolenia są oparte o własny program i mają charakter praktycznych. Każdy uczestnik pracuje samodzielnie na notebooku, wykonując poszczególne zadania. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia.Avenhansen.pl »

  Współcześnie kto nie idzie naprzód, ten się uwstecznia, zwłaszcza w biznesie, gdzie nie ma żadnego miejsca na sentymenty z tego czy tamtego powodu. Każdy wprawny biznesmen wie, że powinno się delegować pracowników na kursy i szkolenia. Każda wydana w taki sposób gotówka może bowiem zwrócić się nawet kilkukrotnie. Specjaliści z firmy AVENHANSEN dobrze wiedzą jak mają się odbywać szkolenia biznesowe, bowiem sami mieli możliwość je organizować więcej niż siedemdziesiąt razy. Tak okazałe doświadczenie na pewno świadczy, że w tym przypadku będziemy mieć do czynienia z prawdziwymi specjalistami, którzy znają się na tym jak nikt inny. W ostatnim czasie ze względu na żwawy rozwój miasta organizowane są o wiele częściej szkolenia w Krakowie. W witrynie internetowej szkolenia.avenhansen.pl można nieco poczytać na ten temat.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu Warszawa »

  Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie www.akademiasztuk.pljest niepublicznym studiem artystycznym kształcącym muzycznie i teatralnie młodzież, dzieci oraz dorosłych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. W ofercie szkoły m. in.: lekcje gry na instrumentach (www.akademiasztuk.plpianino, skrzypce, gitara), bogaty wybór zajęć wokalnych-lekcje indywidualne i grupowe warsztaty wokalne. Lekcje i zajęcia prowadzone są przez starannie wykształconych muzyków instrumentalistów, aktorów, śpiewaków oraz wokalistów. www.akademiasztuk.pl

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP Poznań »

  BKSDiDK "Bez wypadku" ma w swojej ofercie szkolenia i doradztwo, oferujemy swoim Klientom kompleksowe usługi o charakterze bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz wdrażania systemu HACCP.Szkolenia prowadzone przez Nas to dobra inwestycja w bezpieczeńswo pracowników firmy.Kurs BHP i kurs spawania w Poznaniu jak również na terenie całej Wielkopolski.Oferujemy również konsulting i produkowanie dokumentacji w zakresie BHP, ISO w oparciu o profil działalności klienta. Indywidualnie zaprojektujemy program i aspekt tematów kurs BHP, kursy spawania oraz kursy na wózek widłowy.W naszym ośrodku szkoleniowym możesz ukończyć ćwiczenia ppoż, kurs pierwszej pomocy, kurs spawania, szkolenia BHP.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Warszawa »

  Ośrodek szkolenia kierowców Warszawa jest jednym z najlepszych szkół jazdy w tym mieście pod względem zdawalności egzaminów, jak również finansowej przystępności oferowanych kursów. Naszym zadaniem jest pomóc Tobie w zdobyciu zdolności bezpiecznego prowadzenia pojazdu, dzięki dużemu naciskowi jednako na teoretyczną część kursu jak również fizycznym jazdom po mieście. Zapraszamy do wejścia na witrynę, na której znajduje się cennik i sporo dodatkowych informacji o kursach jak i naszej firmie.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Nasza firma jest ukierunkowana na przekazywanie wiedzy. Wiedza jest przekazywana w trzech przewodnich dla nas miastach: Kwidzyniu, Malborku i Ostródzie. Jeśli pragną Państwo poza samym zdobyciem wiedzy z zakresu bhp, zwiedzić również piękne miasta w naszym kraju ? zapraszamy do skorzystania z szkolenia bhp Malbork. Jeśli natomiast chcą Państwo przeżyć świetne imprezy integracyjne poruczamy szkolenia bhp Kwidzyń. Maksymalne przekazywanie wiedzy, ale za to z dawką humoru wykryją Państwo decydując się na szkolenia bhp Ostróda. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy pewni, że dostaną państwo właśnie to czego oczekiwaliście. Nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie. Jesteśmy pewni, że nie zawiodą się państwo na jakości naszej pracy. Dlatego też gwarantujemy zadowolenie.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie się »

  Wielu z nas posiada różne dysfunkcje, które utrudniają nam życie. Czasami są to wady widoczne zewnętrznie, ale bywają również takie - których nie wychwycisz gołym okiem. Do drugiej grupy zaburzeń powinno się zaliczyć jąkanie. Jest to przypadłość, która wiadomo stanowi niemały dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można wprawdzie skutecznie walczyć. Nasza firma trudni się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne lecz oraz sprawdzone metody pozwalają dostać pożądany sukces osobom systematycznym a oprócz tego które w rzeczywistości chcą zwalczyć ten problem. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić kolejny raz. Nasza terapia skierowana jest zarówno do dzieci jak oraz osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami ewidentnie zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - REWOLUCJA UMYSŁÓW Łódź. »

  Chcecie podnieść umiejętności swoje i pracowników w tematyce podatków? System podatkowy w starożytnym Egipcie polegał na zabieraniu rolnikom części zbiorów, rzemieślnicy natomiast oddawali część swych wyrobów na potrzeby wojska i administracji (resztę sprzedawali), a kupcy składali daniny. Jeśli Twoi pracownicy nie są wystarczająco wyszkoleni w kwestii prawda podatkowego? Celem działalności Rewolucji Umysłów jest jak najlepsze przygotowanie za równo osób prywatnych i przedsiębiorstw do jak najlepszego zrozumienia podatków. Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Dlatego jeśli tylko czujecie, że przyda Wam się większa wiedza, lub chcecie mieć pewnosć, że podatki niczym Was nie zaskoczą, to już dziś skorzystajcie z ich oferty!Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Dlatego jeśli tylko czujecie, że przyda Wam się większa wiedza, lub chcecie mieć pewnosć, że podatki niczym Was nie zaskoczą, to już dziś skorzystajcie z ich oferty!

  Data dodania: 14 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu:
  - podręcznik,
  - materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych (platforma e-learningowa)

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy - 3 soboty, 3 niedziele w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne,
  wykład, dyskusja,

  Szkolenie obejmuje:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs odbywa się w Katowicach.
  Dla naszych kursantów udostępniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »

Linki: