Angielski Online


Reklama Google


Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 473

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy do Policji 2012 »

  Podchodząc do testów policyjnych w ogólnej wiedzy trzeba rozwiązać czterdzieści pytań. Nawet, jeśli ktoś bardzo dużo czasu poświęcił na naukę to nie będzie to wcale takie łatwe. Dlatego przyszli policjanci szukają innych rozwiązań. Trafiają na naszą stronę internetową i od razu czują ulgę. Po chwili już wiedzą, że za naszym pośrednictwem mogą zakupić wszystkie trzysta piętnaście pytań, które mogą trafić się na teście. Dostają jeszcze wszystkie odpowiedzi, a to wszystko za naprawdę bardzo małe pieniądze. Kto raz będzie z nami współpracował ten nigdy więcej nie będzie szukał inne strony internetowej. Pomagamy wam wszystkim zdać testy do policji.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy myśliwskie »


  Testy na myśliwego wraz z odpowiedziami, dzięki którym będzie Ci łatwiej przygotować się do egzaminu. To tutaj dostajesz szansę przetestowania swoich umiejętności. Pytania na egzamin pisemny, pytania na egzamin ustny. Wszystko na podstawie ogólnokrajowych egzaminów. Myślistwo to Twoja pasja? Weź udział w żywych dyskusjach na forum. Pytania na temat najlepszych łowisk, doboru sprzętu, praw myśliwskich, testów łowieckich i podobne. Wejdź na stronę Testymysliwskie.pl i zbadaj swoją merytoryczną wiedzę łowiecką.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosztorysowania »

  Proponujemy pakiet godzin szkoleniowych z obsługi programów do kreacji kosztorysów branży budowlanej Norma PRO. Kursy przeznaczone są dla posiadaczy owego oprogramowania, którzy wykorzystują go w swojej pracy, a mają potrzebę usystematyzowania umiejętności i poznania szczegółowych funkcji. Oprogramowanie Norma Pro szczyci się dużą popularnością w działalnościach budowlanych, ma multum przydatnych funkcji, a jej obsługa jest nieskomplikowana. Nasze szkolenia są oparte o własny program i mają charakter praktycznych. Każdy uczestnik pracuje samodzielnie na notebooku, wykonując poszczególne zadania. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu Warszawa »

  Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie www.akademiasztuk.pljest niepublicznym studiem artystycznym kształcącym muzycznie i teatralnie młodzież, dzieci oraz dorosłych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. W ofercie szkoły m. in.: lekcje gry na instrumentach (www.akademiasztuk.plpianino, skrzypce, gitara), bogaty wybór zajęć wokalnych-lekcje indywidualne i grupowe warsztaty wokalne. Lekcje i zajęcia prowadzone są przez starannie wykształconych muzyków instrumentalistów, aktorów, śpiewaków oraz wokalistów. www.akademiasztuk.pl

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na profesjonalne oraz skuteczne szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych. Funkcjonujemy już od 1992 roku, tym samym doświadczenie, jakie pozyskaliśmy umożliwia nam realizowanie szkoleń de facto na stosownym poziomie zwiększając przy tym kwalifikacje kursantów. Zachęcamy już teraz do wejścia na powyższą stronę tudzież zobaczenia, kiedy i gdzie realizowane będą przyszłe szkolenia BHP.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe w tandemie |Szkolenia | Kursy | Skoki Tandemowe| SkyDive Club 3miasto »

  Organizujemy skoki spadochronowe z instruktorem w tandemie, imprezy integracyjne dla firm, szkolenia spadochronowe na wszystkich poziomach oraz kursy doszkalające dla skoczków.

  Skaczemy głownie w weekendy od kwietnia do końca października z samolotu cessna 206 na lądowisku Korne blisko Kościerzyny, ok 70 km od Trójmiasta.

  Nasz Klub jest przedstawicielem Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) w zakresie egzaminowania
  i nadawania uprawnień dla skoczków spadochronowych. Posiadamy zaświadczenie ULC
  o wpisie do rejestru podmiotów szkolących.

  Posiadamy koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu wyrobami
  o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • salony fryzjerskie Poznań »

  Poznań salon fryzjerski zachęca do skorzystania z usług salonu DESTINY osoby, którym zależy na niepodważalnej jakości strzyżenia czy pielęgnacji. Jednako sprawne ręce najlepszych fachowców jak i jakość kosmetyków wchodzą w całokształt tego, iż nasi klienci wyrażają się na nasz temat w słowach dobry fryzjer Poznań. Polecamy zatem zapoznać się z wszystkimi usługami jakie na naszej stronie zostały w skrócie zaprezentowane oraz z aktualnymi promocjami jakie również organizujemy dla naszych klientów.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów »

  Obecnie wyszkolenie psa wcale nie jest taką bezproblemową rzeczą jak na początku mogłoby się wydawać. Wobec tego nasza firma przygotowała ofertę zawierającą szkolenie psów . Tresura psów Warszawa z naszą firmą jest banalnie łatwa, w związku z tym gorąco zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Mogą być Państwo pewni, iż stosowna tresura psów przyniesie naprawdę nadzwyczaj widoczne korzyści, natomiast Państwa pupil w końcu będzie całkowicie ułożony oraz uległy. Zapraszamy do współpracy z naszą rzetelną firmą. Obecnie wytresowanie psa wcale nie jest taką prostą rzeczą jak z początku mogłoby się wydawać. W związku z tym nasza firma przygotowała ofertę zawierającą szkolenie psów . Tresura psów z naszą firmą jest banalnie łatwa, toteż serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Mogą być Państwo pewni, że dobra tresura psów Warszawa przyniesie naprawdę niezmiernie widoczne korzyści, zaś Państwa pupil w końcu będzie całkowicie ułożony oraz posłuszny. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą dobrą firmą.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • e-pisanieprac.com »

  Jeśli cenisz swój czas i masz ważniejsze sprawy do zrobienia, niż opracowywanie materiałów przez długie tygodnie do pracy zaliczeniowej, pomożemy Ci. Starczy, że się z nami skontaktujesz, a my ze swojej strony przedstawimy ofertę. Z pewnością dojdziemy do porozumienia. Z naszych usług korzystało już wiele osób. Wszyscy byli zadowoleni. Nie zabieramy się za projekty, którym nie podołamy - otrzymujesz gwarancję, że praca będzie profesjonalnie opracowana merytorycznie, co zaś ważniejsze, zostanie ukończona we wstępnie określonym czasie. Spośród konkurencji wyróżnia nas nade wszystko rzetelny stosunek do wymagań klienta i bardzo dobry kontakt.

  Pamiętaj, oferujemy pisanie prac:
  - licencjackich
  - magisterskich
  - dyplomowych
  - zaliczeniowych
  - innych/specjalnych

  Odwiedź naszą stronę www i zadzwoń lub napisz maila już teraz, zapraszamy!

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu:
  - podręcznik,
  - materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych (platforma e-learningowa)

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy - 3 soboty, 3 niedziele w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne,
  wykład, dyskusja,

  Szkolenie obejmuje:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs odbywa się w Katowicach.
  Dla naszych kursantów udostępniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »

Linki: