Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 386

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca w Policji »

  Psychotesty do Policji to niezwykle ważny element w czasie procedury rekrutacji kandydata do pracy w Policji. Odbywają się one maksymalnie w terminie dwóch miesięcy od momentu ukończenia przez kandydata testów TSF i TWO. Psychotest składa się aż z 292 pytań, na które składają się historyjki kryminalne, zadania sprawdzające spostrzegawczość, refleks, zadania matematyczne itd. Test ten jest niezwykle istotny, gdyż sprawdza między innymi czy kandydat jest odporny na stres, potrafi się kontrolować, czy posiada takie cechy osobowości jak empatia, kreatywność, czy ma dobrą pamięć itd.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji »

  Dobre przygotowanie do danego egzaminu, z pewnością zapewni Ci duży sukces. To dzięki temu, masz możliwość znalezienia wymarzonej pracy. Odpowiedzi.com.pl, to największy portal z testami oraz odpowiedziami do nich, z wielu różnych branż. Jeśli jesteś zainteresowany poprawieniem swojej wiedzy merytorycznej, sprawdzeniem, jakich zagadnień jeszcze nie znasz itd., to warto odwiedzić naszą stronę. Testy do policji, uchodzą za jedne z najcięższych egzaminów, za sprawą odpowiedzi.com.pl, możesz się dobrze przygotować do nich, jak także do innych zawodów. W portalu znajdziesz testy na ochroniarza, testy na taksówkarza itd.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy myśliwskie »


  Testy na myśliwego wraz z odpowiedziami, dzięki którym będzie Ci łatwiej przygotować się do egzaminu. To tutaj dostajesz szansę przetestowania swoich umiejętności. Pytania na egzamin pisemny, pytania na egzamin ustny. Wszystko na podstawie ogólnokrajowych egzaminów. Myślistwo to Twoja pasja? Weź udział w żywych dyskusjach na forum. Pytania na temat najlepszych łowisk, doboru sprzętu, praw myśliwskich, testów łowieckich i podobne. Wejdź na stronę Testymysliwskie.pl i zbadaj swoją merytoryczną wiedzę łowiecką.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kung Fu i Tai Chi - Szkoła Sztuk Walki YMAA.PL »

  Chińskie sztuki walki Kraków - YMAA International - Kwatera Główna na Polskę i Europę Wschodnią. Kung Fu, Tai Chi, Chi Kung.
  Oddziały w wielu miastach Polski.
  Jesteśmy oddziałem międzynarodowej organizacji Yang's Martial Arts Association YMAA skupiającej ponad 70 szkół sztuk walki na całym świecie. W Polsce posiadamy kilkanaście oddziałów w dużych miastach.
  Oferujemy Tai Chi (Taiji styl Yang), Kung Fu (Gongfu), Qigong (Chi Kung). Zajęcia prowadzą wytrawni trenerzy. Proponujemy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych: dorosłych i dzieci. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Stale doskonalą się w swoich stylach i biorą czynny udział w seminariach, warsztatach i obozach szkoleniowych.
  Dodatkowo na witrynie internetowej www.ymaa.pl znajduje się duża ilość artykułów na temat różnych stylów chińskich sztuk walki Kung Fu, Tai Chi, zdrowia i Qigong.
  Zwolennicy łagodniejszych form ruchu takich jak Tai Chi Chuan będą mieli okazję do pogłębienia swojej wiedzy poprzez książki lub materiały video z tematycznego Wydawnictwa YMAA, autorstwa znakomitego w tej dziedzinie eksperta dr Yang Jwing-Minga.
  Szkoła działa od 1989 roku i jest filią międzynarodowej organizacji Yang's Martial Arts Association - YMAA Intl., której założycielem jest dr Yang Jwing Ming. Program szkoleniowy obejmuje takie style jak:
  Taijiquan styl Yang - styl wewnętrzny
  Qigong - praktyka dla zdrowia
  Długa Pięść - styl zewnętrzny Kung Fu
  Biały Żuraw - styl zewnętrzny Kung Fu

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na uprawnienia UDT »

  Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od roku 1997. Almat prowadzi szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Uni Europejskiej. Równocześnie organizujemy kursy na suwnice, wciągarki, ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe i HDS'y a także kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Talent Management »

  TALENT Management jest to instytucja szkoleniowa zajmująca się prowadzeniem i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Specjalizacjąfirmy są szkolenia dla menedżerów, handlowe, interpersonalne oraz szkolenia dla administracji. Główną zaletą organizacji jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowoczesne podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze rezultaty biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo stara się, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na codzienną praktykę firmową. TALENT Management jest to organizacja szkoleniowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąprzedsiębiorstwa są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, miękkie oraz szkolenia dla administracji. Mocną stroną organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto organizacja stara się, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na zwykłą praktykę firmową. TALENT Management jest to organizacja szkoleniowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Specjalizacjąfirmy są kursy menedżerskie, handlowe, interpersonalne oraz kursy dla administracji. Główną zaletą organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowoczesne podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto firma dąży do tego, aby jak najlepiej przełożyćdoświadczenie z auli szkoleniowej na normalną praktykę firmową.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum biznesowe Ogrodowa 58 »

  Jeżeli wyszukujesz miejsca na przeprowadzenie szkolenia to nasza oferta jest wyraźnie dla Twoich potrzeb. Nasze centrum szkoleniowe ma jedenaście sal pod konferencje do zamówienia. Odnośnie zapotrzebowania rozmiar sal można swobodnie dostosować. Każde sale zaopatrzone są w nowoczesny osprzęt. Pozwoli to Państwu na zrealizowanie profesjonalnego wykładu. Wszystkie aule mają klimatyzację, a także specjalistyczny system oświetleniowy. Dla chętnych oferujemy również biura coworkingowe. W naszym centrum konferencyjnym niezwykle często przeprowadzane są wykłady z wielu specjalizacji. Warszawa to miejsce, które z reguły wybierają do swoich spotkań przedsiębiorstwa z całej Polski. Pamiętaj, że zapewniamy wspaniałe warunki za korzystna cenę. Wiele firm zdecydowało się na skorzystanie z naszej oferty więc sprawdź sam.

  Data dodania: 06 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 28 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - REWOLUCJA UMYSŁÓW Łódź. »

  Chcecie podnieść umiejętności swoje i pracowników w tematyce podatków? System podatkowy w starożytnym Egipcie polegał na zabieraniu rolnikom części zbiorów, rzemieślnicy natomiast oddawali część swych wyrobów na potrzeby wojska i administracji (resztę sprzedawali), a kupcy składali daniny. Jeśli Twoi pracownicy nie są wystarczająco wyszkoleni w kwestii prawda podatkowego? Celem działalności Rewolucji Umysłów jest jak najlepsze przygotowanie za równo osób prywatnych i przedsiębiorstw do jak najlepszego zrozumienia podatków. Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Dlatego jeśli tylko czujecie, że przyda Wam się większa wiedza, lub chcecie mieć pewnosć, że podatki niczym Was nie zaskoczą, to już dziś skorzystajcie z ich oferty!Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Dlatego jeśli tylko czujecie, że przyda Wam się większa wiedza, lub chcecie mieć pewnosć, że podatki niczym Was nie zaskoczą, to już dziś skorzystajcie z ich oferty!

  Data dodania: 14 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła fotografii Warszawa »

  Jesteś miłośnikiem fotografii? Chcesz doprowadzić do realizacji spełniające Twoje oczekiwania zdjęcia przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów? O ile do tego stopnia to miło namawiamy do zapoznania się z naszą ofertą. Umożliwiamy wynajęcie profesjonalnie wyposażonego studia. W naszym studiu znajdują się modyfikatory światła różnego typu, statywy a oprócz tego przyrządy, lampy a także celowo dobrane tła. Ceny usług naszego studia są bardzo atrakcyjne a oprócz tego jesteśmy pewni, że każdy będzie w pełni rad z oferty naszej firmy. Każdemu zapewniamy profesjonalną forma usług co sprawia, że każdy będzie chciał do nas nie ulega wątpliwości wrócić. Lokalizacja naszego studia jest bardzo dogodna co sprawia, że nikt nie będzie miał problemów ażeby do nas dojechać. Ciepło zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalizm i również indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »

Linki: