Angielski Online


Reklama Google


Joanna Szczotka pomoc psychologiczna Bielsko Biała

Joanna Szczotka pomoc psychologiczna Bielsko Biała Zapraszam do wstępnego zapoznania się z moimi metodami pracy z pacjentami. Na mojej stronie: joannszaszczotka. pl przeczytasz o tym: jak pracuję, jak prowadzę terapię oraz jakiego typu terapię mogę zaoferować. Zajmuje się głównie terapią par, psychoterapią dla nastolatków, a nawet mentoringiem. Mój sprawdzony sposób na pomoc, to w pierwszej kolejności nawiązanie relacji z pacjentem, stworzenie kontraktu, czyli określenie celu naszych spotkań. Następnie przechodzimy do pracy, czyli procesu przemiany w postaci cyklu sesji psychoterapeutycznych lub mentoringowych. Ostatnim krokiem jest zakończenie całego procesu i ocena całego procesu rozwojowego i wykonanych postępów. Dla mnie proces rozwojowy prowadzi do większej swobody w kierowaniu swoimi możliwościami fizycznymi, emocjonalnymi, umysłowymi. Odwiedź moją stronę i skontaktuj się ze mną jak najszybciej. Obiecuję, że będę się starać z wszystkich sił odmienić Twoje życie na lepsze.

Szczegóły strony joannaszczotka.pl:

Podlinkuj stronę joannaszczotka.pl:

Joanna Szczotka pomoc psychologiczna Bielsko Biała

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Zielona Góra »

  Mój Psycholog - Psychoterapia Wrocław i Zielona Góra. Prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychoterapię poznawczo behawioralną. Możliwe jest także uzyskanie pomocy przez Internet lub zamówienie wizyty domowej ? na terenie Wrocławia lub okolic. Zajmujemy się psychoterapią zaburzeń lękowych i depresyjnych, a w szczególności psychoterapią napadów paniki i innych form lęku napadowego, lęku przed lataniem samolotem, zaburzeń o charakterze depresyjnym, zaburzeń obsesyjno-kopmulsyjnych (nerwicy natręctw), a także lęku przed posiadaniem chorób.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bobath Wroclaw »

  Strona zawiera informacje na temat rehabilitacji dzieci za pomocą metody Bobath. Licencjonowana terapeutka zaprasza do konsultacji i zadawania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, wiodąca i odpowiednia przy rehabilitacji dzieci bobath wrocław. Dla każdego malucha dobierany jest indywidualny tok terapii, który poparty jest oczywiście konkretną znajomością etapów zdrowego rozwoju ruchowego niemowlęcia. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do odpowiednich poprzez wspomaganie i kierowanie ruchu z punktów kluczowych, czyli miejsc kontroli ruchu. Wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych zdolności ruchowych w normalnych czynnościach. Warto zapoznać się z tą metodą rehabilitacji ponieważ może ona być najskuteczniejszą dla szybkiej terapii dziecka.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Gestalt »

  Gabinet psychoterapii Gestalt - psychoterapia indywidualna, konsultacje, pomoc psychologiczna, wsparcie w kryzysie, rozwój osobisty, wkraczanie w dorosłość. Bardzo istotne jest to, by dobrać odpowiednie środki oraz dodatkowo metody pracy psychoterapeuta gestalt gliwice, gdyż najczęściej zwykła pogadanka ma możliwość nie przynieść oczekiwanych rezultatów. W tym miejscu trzeba podkreślić, iż terapia psychoterapeuta gliwice ma możliwość być przeprowadzana wyłącznie poprzez osobę, która posiada odpowiednie kwalifikacje. O ile chodzi o rodzaje terapii to można je z całą pewnością podzielić na grupowe, osobiste, małżeńskie, krótko i długoterminowe i kilka innych. By terapia psycholog gliwice przyniosła oczekiwany efekt musi być przeprowadzana w sposób regularny.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  Co roku każdy z nas musi rozliczyć się z fiskusem. Rozliczając się masz możliwość przekazania 1% podatku na dowolny cel... w tym przypadku jeśli to czytasz proszę Cię abym tym celem był ja ;) Choruję na nieuleczalną chorobę genetyczną o nazwie miopatia mitochondrialna. Diagnozę postawiono na podstawie badania z biopsji mięśnia oraz kilku badaniom genetycznym. Aby poprawić funkcjonowanie na co dzień należy korzystać z zaawansowanych ćwiczeń ze specjalistą. Terapia ta na na celu poprawę sprawności ruchowej - tego nie zapewnia Narodowy Fundusz Zdrowia więc proszę was o wpisanie mnie na 1% podatku w Waszym rozliczeniu rocznym! To jedyna metoda na nazbieranie kwoty pokrywającej koszty prywatnego leczenia gdyż same ćwiczenia ze specjalistę kosztuję 720PLN miesięcznie. A więc czytając to nie zapomnij o mnie :)

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 16 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Warszaw »

  Gdy człowiek ma trudności - zmienia swoje podejście do świata oraz innych ludzi. To kłopotliwe, zmiany na ogół są niekorzystne i potrafią wyniszczyć organizm, doprowadzając do klęsk bądź też innych nieszczęść. Przyzwoiciej wyrzucić z siebie te wszelkie niestrawności bestialskiego życia oraz wziąć w rachubę psychoterapię, jako pomoc. W takim przypadku pomoc psychologiczna warszawa ma okazję pomóc. Jeżeli ktoś nadzwyczaj chce zapanować nad własnym życiem, pragnie wrócić do normalności, pragnie stać się nawet silniejszym oraz znacznie bardziej odpornym na wszystkie te życiowe sytuacje na pewno ma obowiązek poradzić się profesjonalisty, jaki za sprawą rozmowy będzie analizował stan pacjenta. W pewnych momentach człowiek nawet nie jest w stanie pojąć, że jego normalność, która go nie cieszy jest kwestią długofalowego stresu.Wejdź na naszą witrynę internetową już w tym momencie!

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online »

  Mgr Katarzyna Czyżycka - doświadczony logopeda w terapii dzieci i młodzieży dwujęzycznej oferuje swoją pomoc i interwencję logopedyczną. Oferta logopedyczna skierowana jest przede wszystkim dla rodzin mieszkających na emigracji, dla których metoda online jest często jedyną formą kontaktu z polskojęzycznym specjalistą. Terapia online odbywa się w gabinecie wirtualnym przez internet z użyciem komunikatora Skype. Terapia z logopedą online pozostaje tak samo skuteczna i przynosi taki sam efekt jak spotkania w gabinecie tradycyjnym. Oferta terapii online obejmuje różne wady wymowy u dzieci i młodzieży. Terapia przez Skype pomoże także dzieciom z dysleksją. Terapia z użyciem internetu przyda się także dzieciom cierpiącym na różne schorzenia neurologiczne, np. autyzm, spektrum autyzmu czy zespół Aspergera.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia rodzin i terapia uzależnień w Warszawie »

  We współczesnym społeczeństwie psychoterapia i psychoterapeuta nabierają nowego znaczenia, stają się symbolem naszych czasów. Lekarz duszy z dobrą opinią wśród pacjentów jest niezwykle poszukiwaną osobą.
  Sytuacje kryzysowe dosięgają każdego z nas, nawet najbardziej twarde osoby i charaktery, dlatego nie należy wstydzić się własnych słabości i jak najszybciej poszukać pomocy w kryzysie u dobrego psychoterapeuty.
  Psychoterapia skierowana do par lub rodzin to obecnie najlepsze rozwiązanie na uratowanie związku. W każdej rodzinie mogą pojawić się problemy, konflikty i nieporozumienia albo brak wzajemnego zrozumienia.
  W takiej sytuacji tylko wizyta u specjalisty psychologii rodzin może takie problemy rozwiązywać.
  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychoterapeutą i psychologiem. Psychoterapią par i psychoterapią rodzin oraz terapią uzależnień to najczęściej realizowane terapie w moim gabinecie. Osobom i rodzinom dotkniętym kryzysem pomagam przetrwać ten trudny czas dla rodziny i wspólnie z osobami nim dotkniętymi poszukujemy wyjścia z zaistniałej sytuacji. Jako psychoterapeuta specjalista psychoterapii par i rodzin posiadam duże doświadczenie zdobywane przez lata pracy oraz szeroką wiedzę teoretyczną nieustannie pogłębianą wraz z nowymi trendami obowiązującymi w nowoczesnej psychoterapii.
  W swoim gabinecie w Warszawie leczę uzależnienia od alkoholu, narkotyków, gier hazardowych, uzależnienia behavioralne i innego typu. Uważam, że terape odbyte pod moją opieką przynoszą oczekiwane i zadowalające rezultaty.
  Terapię uzależnień bardzo często łączę z programem terapeutycznym dla rodziny osoby uzależnionej, tak aby dostarczyć jej dodatkowego wsparcia.
  Osoby zdecydowane na uzyskanie pomocy u doświadczonego psychologa zapraszam do swojego gabinetu na Muranowie.

  Data dodania: 27 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba »

  Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronne wsparcie w sytuacji problemów w życiu codziennym rozlicznego rodzaju zaczynając od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog i terapeuta pomaga dojrzałym oraz dzieciom i młodzieży. Wizytę umówić można w w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży a także w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Terapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel akademicki. Współpracuje też z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, oraz projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bezrobotnych. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według norm które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ramach pracy oferuje też warsztaty i szkolenia. Warto polecić jej gabinet, bowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Trzeba także wspomnieć, iż Agata Poręba nadal poszerza swą wiedzę w zakresie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienia Szczecin »

  Polecamy naszą ofertę, która polega na profesjonalnej pomocy terapeutycznej dla osób uzależnionych. Pomożemy naszym Pacjentom w powrocie do stanu sprzed uzależnienia. Jeżeli zmagacie się Państwo z uzależnieniem od hazardu, uzależnienia od narkotyków, uzależnienia od alkoholu, uzależnienia od leków, uzależnienia od seksu, uzależnienia od gier komputerowych oraz Internetu, a także uzależnieniu od dopalaczy. Nasza pomoc jest oferowana przez terapeutów o dużej wiedzy i doświadczeniu w pracy. Zapraszamy na terapie dzienną, terapię indywidualną, terapię grupową, terapię rodzinną oraz warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Polecamy profesjonalną pomoc w wykonaniu Naszego Centrum. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej, na której znajdują się wszelkie wymagane informacje o ofercie.

  Data dodania: 31 10 2019 · szczegóły wpisu »

Linki: