Angielski Online


Reklama Google


Studia podyplomowe

Studia podyplomowe Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to szkoła, której pragniesz! Naszym priorytetem jest kształcenie fachowców w dziedzinie nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Finalizujemy wszelkie badania naukowe. Zapewniamy niezwykle wysoki poziom naszego nauczania, na poziomie europejskim. Powiększamy kreatywność, wspieramy wszystkich naszych studentów w podążaniu za celami. Mamy niebywałe sukcesy w kwestii właściwego kształcenia, dającego widoczne efekty. Projekty badawczo-naukowe są finalizowane dzięki wyspecjalizowanej kadrze, którą możemy się chwalić. Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak np.: administracja, informatyka, logistyka, studia zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe i pedagogika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Biznesu!

Szczegóły strony www.wsb.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.wsb.edu.pl:

Studia podyplomowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs rysunku Szczecin »

  Ważne jest indywidualne podejście do każdego ucznia ze względu na rożne predyspozycje i doświadczenie w rysowaniu. Kurs przygotowawczy na kierunek architektura i urbanistyka pomaga zdobyć doświadczenie w ważnych zagadnieniach dla rysunku takich jak perspektywa, kompozycja, budowanie iluzji przestrzeni, światłocień czy poprawne używanie różnych środków graficznych.Ważnym elementem kursu jest realizacja tematów dotyczących formy budowanej z papieru. Tematyka prac jest bardzo urozmaicona i zawiera w sobie rysowanie z natury z natury czyli: bryły geometryczne, mechanizmy i części maszyn, kompozycje z elementów o różnych fakturach, postać, zieleń. Inne zadanie będą polegały na rysowaniu na podstawie dostarczonych danych, rzutów, fotografii, rysunków, chodzi tu o: pojazdy, ludzi, pejzaż, wnętrza, architektura historyczną z różnych okresów, architekturę regionalna, architektura współczesną, Natomiast Rysunek z wyobraźni to rozwiązywanie zadań logiczno-przestrzennych, kompozycje z brył, projekty elementów małej architektury i wiele innych, również dopasowywanych do zainteresowań rysujących. Kurs zaczyna się od podstawowych ćwiczeń nie wymagających żadnego przygotowania ani doświadczenia. Następnie są one punktem wyjścia do późniejszego ukierunkowania w tworzeniu grafiki projektowej i prac.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pozycjonowania »

  SilesiaSEM to popularne w całym regionie, choć nie tylko tam cykliczne spotkania branży SEO. Ich celem, jest podkreślenie tego, jak przydatnym narzędziem w działaniach marketingowych jest sieć pod warunkiem nabycia pewnych zdolności. Wiedzę na ich temat masz szansę zdobyć zaglądając do nas w dniu podanym na stronie. Spotkania organizowane przez nas, to jednak nie tylko szkolenia, ale także słynna część znana jako after party. Porozmawiaj z interesującymi ludźmi i postaw na rozwój z nami!.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Obejrzyj jaką ofertę kierunków rekomenduje Wyższa Szkoła Informatyki. Odszukaj taką uczelnię, jaka zagwarantuje ci porządną pracę. Poznaj adresy najważniejszych polskich szkół. Zobacz najnowszy ranking popularności kierunków.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Nie planujesz oddawać się jedynie książkom, wyłoń uczelnie zaoczne na których możesz miał czas na pracę lub inne przyjemności. W tak wielkiej bazie na pewno znajdziesz najlepszą dla siebie. Przystąp do rzeszy usatysfakcjonowanych uczniów, odnajdź uczelnie dla ciebie. W tym serwisie zachęcamy zamieścić reklamę swojej uczelni. Jesteś na życiowym zakręcie oraz dręczysz się czy dokonany przez Ciebie dobór uczelni był dobry. Rekomendujemy portal dla uczniów i osób wybierających się właśnie na studia. Z naszego portalu skorzystało już ponad milion uczniów, dołącz do nich. Na forum zdołasz spotkać się z osobami, które znajduja się w podobnej sytuacji.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kierunki studiów »

  Wszystkie polskie uczelnie publiczne oraz niepubliczne w jednym miejscu! Błyskawicznie i komfortowo sprawdzisz, jakie z nich znajdują się w konkretnych miastach, przeczytasz o nich więcej oraz wybierzesz dla siebie najciekawsze studia. Do katalogu możesz też zgłosić uczelnie, prześledzisz ich rankingi czy znajdziesz przydatne informacje kontaktowe.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia miękkie »

  Wśród wielu spółek modnym się stało wysyłanie pracowników na szkolenia miękkie. Czym one są plus jakże jest dozwolone spożytkować posiadłą edukację w sposób zdatny do użycia? Otóż priorytetową różnicą miedzy w taki sposób zwaną twardą przyswojoną w szkole wiedzą jest umiejętność dostosowywania się do nowych warunków, umiejętność słuchania plus elastyczność w dostosowaniu się aż do nowych warunków przykładowo. biznesowych. Szkolenia dla firm prowadzone w  tym zakresie muszą istnieć przygotowywane wielce skrupulatnie, dobrym przykładem mianowicie jedna z firm która przeprowadza Warszawa szkolenia.  Lecz do rzeczy, w przeciwieństwie odkąd szkolnych wykładów, które są pełne regułek oraz teoretycznie sprawdzonych prawd, warsztaty które zwiemy miękkimi uczą kursantów myślenia w założeniach praktycznych, podczas negocjacji z klientami, funkcjonalnego podejścia aż do klienta, kwalifikacji rozwiązywania problemów w ekstremalnych sytuacjach również dużo innych rozwiązań.. w dzisiejszych realiach ważne jest samodzielne myśl pracowników odpowiedzialnych zbyt swoją pracę, uruchomienie w kursy, które uczą ich samodzielnego także kreatywnego myślenia jest najlepszym sposobem aż do dynamicznego rozwoju waszej spółki dodatkowo osiągnięcia na mocy nią pełnego sukcesu. W takim przypadku nie ma co się zastanawiać, miast wykładać osób metodami które ówczesny dobre przy schyłku ubiegłego wieku termin ulokować w innowacyjne szkolenia dla korporacji.  Owoce spośród takiej inwestycji będą bardzo szybko zbierane oraz jej wiraż będzie bezzwłoczny. Myślę, że wymienione uprzednio argumenty są wystarczające by was przekonać że aktualnie nie ma lepszego myśli aniżeli taka uruchomienie w siebie plus swoją kadrę.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet Warszawski »

  Właścicielem rekomendowanego portalu jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Każdy żak wyszuka tu informacje, które dotyczą na przykład rozrywki, wydarzeń sportowych czy planowanych wyjazdów. Można poza tym zdobyć potrzebną wiedzę na tematy związane bezpośrednio z uczelnią. Należą do nich prawa studenta, akademiki i dydaktyka. Chcesz wybrać się na wymianę? Wejdź na witrynę www, aby zapoznać się z projektami MOST, Erasmus, CEEPUS. Zapraszamy również do śledzenia akademickiego rozkładu jazdy i oglądania galerii fotografii.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia stacjonarne »

  Promujący swoją ofertę edukacyjną na poniższym portalu www Instytut Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego ma urozmaicony wachlarz specjalizacji. Wliczają się do nich na przykład: zarządzanie jakością, ekonomia stosowana, rachunkowość i zarządzanie finansami. Propozycja zawiera zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne. Istnieje poza tym sposobność do kontynuowania edukacji na studiach III stopnia. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z wiadomościami o postępowaniu rekrutacyjnym.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jakie studia? Studia z przyszłością? »

  Jakie studia? Jak wybrać kierunek studiów?

  Jakie studia?
  Jak spośród setek różnych kierunków studiów oferowanych przez dziesiątki uczelni publicznych i niepublicznych wybrać taki, który trzyma wysoki poziom i dobrze przygotowuje do przyszłego zawodu? Najlepiej przyjrzeć się niezależnym rankingom, które oceniają jakość kształcenia uczelni.
   
  Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to jedyna niepubliczna uczelnia w Polsce z uprawnieniami do prowa­dzenia studiów magisterskich na kie­runku logistyka i - według rankingu "Perspektyw" - najlepsza w Polsce specjalistyczna uczelnia kształcąca logistyków i spedytorów. Lista wyróżnień i certyfikatów przyznanych tej szkole jest zresztą długa. Rekruta­cja na kierunki: logistyka, zarządza­nie i gospodarka przestrzenna, trwa tu do 26 września. W pierwszej kolej­ności przyjmowani są kandydaci, któ­rzy zdali maturę międzynarodową lub uzyskali na maturze co najmniej 50 proc. punktów z egzaminu rozsze­rzonego z języka polskiego, informa­tyki, matematyki lub języka obcego. Pozostali kandydaci są przyjmowani według kolejności zgłoszeń aż do wy­czerpania limitu miejsc. Szczegóły związane z rekrutacją i elektronicz­na rejestracja kandydatów na www.mwsl.eu.
  Jakie studia? Jak wybrać kierunek studiów?
  Więcej na naszej WWW: www.mwsl.eu

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • najlepsza szkoła muzyczna Nowy Sącz »

  Mieszkasz w Nowym Sączu albo w pobliżu a może planujesz przeprowadzkę w te regiony oraz poszukujesz odpowiedniej szkoły dla swojego dziecka? Jeśli tak, to zachęcamy do poznania naszej szkoły. W nasz Zespół Szkół Katolickich zalicza się Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych, Gimnazjum, Liceum Plastyczne, Liceum ogólnokształcące, Przedszkole Niepubliczne a oprócz tego Ogólnokształcąca Szkoła muzyczna II Stopnia. Nasza szkoła katolicka rozumie się samo przez się będzie perfekcyjnym miejscem, w którym Twoje dziecko będzie się uczyć a także zdobywać niezbędną do życia wiedzę. Nasi wykształceni i również doświadczeni wychowawcy zadbają o bezpieczeństwo oraz rozwój Twojego dziecka w wielu sferach: fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej, i duchowej. Pozwolą również na swobodne rozwijanie indywidualnych pasji Twojego dziecka w odpowiedniej i również miłej atmosferze.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »

Linki: