Angielski Online


Reklama Google


Jakie studia? Studia z przyszłością?

Jakie studia? Studia z przyszłością? Jakie studia? Jak wybrać kierunek studiów?

Jakie studia?
Jak spośród setek różnych kierunków studiów oferowanych przez dziesiątki uczelni publicznych i niepublicznych wybrać taki, który trzyma wysoki poziom i dobrze przygotowuje do przyszłego zawodu? Najlepiej przyjrzeć się niezależnym rankingom, które oceniają jakość kształcenia uczelni.
 
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to jedyna niepubliczna uczelnia w Polsce z uprawnieniami do prowa­dzenia studiów magisterskich na kie­runku logistyka i - według rankingu "Perspektyw" - najlepsza w Polsce specjalistyczna uczelnia kształcąca logistyków i spedytorów. Lista wyróżnień i certyfikatów przyznanych tej szkole jest zresztą długa. Rekruta­cja na kierunki: logistyka, zarządza­nie i gospodarka przestrzenna, trwa tu do 26 września. W pierwszej kolej­ności przyjmowani są kandydaci, któ­rzy zdali maturę międzynarodową lub uzyskali na maturze co najmniej 50 proc. punktów z egzaminu rozsze­rzonego z języka polskiego, informa­tyki, matematyki lub języka obcego. Pozostali kandydaci są przyjmowani według kolejności zgłoszeń aż do wy­czerpania limitu miejsc. Szczegóły związane z rekrutacją i elektronicz­na rejestracja kandydatów na www.mwsl.eu.
Jakie studia? Jak wybrać kierunek studiów?
Więcej na naszej WWW: www.mwsl.eu

Szczegóły strony mwsl.eu:

Podlinkuj stronę mwsl.eu:

Jakie studia? Studia z przyszłością?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • korepetycje Kraków - znajdz swojego korepetytora w Krakowie »

  korepetycje Kraków tu znajdziesz nauczycieli z miasta Krakowa. Możesz zamieszczać ogłoszenie z korepetycjami. Tu wyszukasz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Zobacz Sam korepetycje Kraków Również istnieje możliwość aby korepetytorzy mogli dodawać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów uczni którzy pragną uczyć się. Kursy skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania, Kursy również można znaleźć z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Kursy z przedmiotów takich jak: matematyka, język angielski, fizyka, geografia i wiele innych.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  mobile ENGLISH to szkoła językowa zajmująca się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy naszych Słuchaczy. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22. Angielski w Rzeszowie oferują obecnie tylko szkoły stacjonarne . Nauka w szkole stacjonarnej w grupie 20 osobowej nigdy nie przyniesie rezultatów jakimi są korepetycje z angielskiego rzeszów ! Sprawdź nas już dziś ! Szkoły angielskiego w rzeszowie obiecują cuda, my obiecujemy rezultaty !

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe Ursus »

  Przedszkole językowe "Maja" powstało z myślą o naszym największym skarbie jakim jest dziecko. Nauka drugiego języka w dzieciństwie jest skutecznym sposobem na przyśpieszenie rozwoju intelektualnego dziecka. Im dziecko starsze tym trudniej jest mu opanować akcent i gramatykę. Nauczanie języka angielskiego w naszej placówce ma formę przyjazną dziecku. Lekcje odbywają się poprzez: zabawę, taniec, wyliczanki, kolorowe plansze, karty obrazowe(tzw. flashcards), rymowanki, piosenki, itd., które czynią zajęcia bardziej interesującymi oraz pobudzają dziecięcą kreatywność. Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez teatrzyki, filmy video.
  Przedszkole międzynarodowe Ursus

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • angielski Szczecin »

  Indywidualne lekcje w szkole językowej? Szkoła językowa Anglonauka angielski Szzczecin prowadzi wyłącznie lekcje indywidualne i stawia na nauczanie języka mówionego. Tylko w ten sposób skutecznie i szybko nauczysz się mówić po angielsku! Naukę możesz rozpocząć w dowolnym momencie - nie musisz czekać na rozpoczęcie semestru. Anglonauka angielski Szczecin zaprasza na kursy! Tylko najlepsze szkoły językowe Szczecin.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Poznaniu »

  Zdecydowana liczba osób prosto po maturze, w większości przypadków zadaje sobie pytanie, na jakich uczelniach warto studiować. Jak się okazuje, największym zainteresowaniem każdego roku cieszą się przede wszystkim te najbardziej renomowane uczelnie, oferujące między innymi studia w Krakowie czy studia w Poznaniu. O ile poszukujesz treści o tym, na jakich uczelniach warto podjąć studia, na pewno warto zajrzeć do naszego informatora, w którym można wyszukać kilka cennych informacji na ten temat. Szybko zatem przekonasz się, która państwowa uczelnia będzie dla ciebie najlepsza, która zajmuje najwyższe miejsca
  w rankingach i która troszczy się o losy osobistych studentów dosłownie po zakończeniu przez nich studiów.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański dla dzieci Wrocław »

  Kolejna odsłona strony szkoły językowej Simply Speaking przekonuje do przyjrzenia się ofercie, jaką wykonała szkoła Simply Speaking. Jedną z dziedzin, którymi para się szkoła językowa Simply Speaking są tłumaczenia zwykłe i przysięgłe na zlecenie ? poza tym szkoła proponuje klasyczne kursy językowe, lekcje językowe skierowane do dzieci i kursy dla pracowników firm. Spośród proponowanych języków warto podkreślić następujące: angielski, francuski, polish for foreigners i czeski.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Active-Learning to krośnieńska szkoła językowa, która zajmuje się prowadzeniem kursów językowych, biznesowych oraz szkoleń komputerowych. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie w siedzibie szkoły w centrum Krosna. Oferujemy także kursy z dojazdem do klienta na terenie powiatu krośnieńskiego, jasielskiego i brzozowskiego oraz konwersacje via komunikator Skype.
  Priorytetem szkoły językowej Active-Learning z Krosna jest zapewnienie jak najlepszych warunków pracy podczas lekcji i przekazanie w klarowny sposób swojej wiedzy. Szkoła w pełni dostosowuje się do potrzeb i sugestii klienta zapewniając gwarantowane efekty nauki.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Językowe Ruda Śląska »

  Jeżeli interesuje Państwa nauki angielskiego w Rudzie Śląskiej prezentujemy do lepszego zapoznania się parę dobrych możliwości. Po wnikliwej analizie jedną z lepszych okazać się może oferta językowej szkoły English Best, będącej jedną z większych prywatnych szkół językowych w Rudzie. Zajęcia u nas prowadzone są przede wszystkim bezpośrednimi metodami nauczania i to nie tylko w obszarze języka angielskiego lecz też Hiszpańskiego, Włoskiego oraz kilku popularnych języków. Językowe kursy prowadzone w English Best nastawione są przede wszystkim na komunikację, z czego ogromną korzyścią jest zdobyta przez uczniów umiejętność bezproblemowego prowadzenia rozmowy w w angielskim bądź innym języku. Jeżeli interesuje Państwa angielski Ruda Śląska to udostępniamy do wyboru parę dobrych możliwości. Jedną z ciekawszych wydawać się może oferta naszej szkoły językowej English Best, będącej jedną z większych placówek edukacyjnych w Rudzie. Zajęcia u nas prowadzone są przede wszystkim bezpośrednimi metodami tzw. Direct i to nie tylko w aspekcie języka angielskiego ale także Niemieckiego, Włoskiego oraz kilku popularnych języków. Kursy językowe Ruda Śląska prowadzone w English Best nastawione są przede wszystkim na komunikację słowną, z czego największym plusem jest nabyta przez kursantów umiejętność intuicyjnego prowadzenia rozmowy w obcym języku. Jeżeli w polu Państwa poszukiwań znajduje się temat: angielski Ruda Śląska prezentujemy do lepszego zapoznania się parę dobrych opcji. Po głębszej analizie jedną z ciekawszych wydawać się może oferta firmy językowej English Best, będącej jedną z bardziej znanych placówek językowych w Rudzie. Zajęcia u nas odbywają się głównie metodom bezpośrednią i to nie tylko w zakresie Angielskiego lecz też Niemieckiego, Rosyjskiego i kilku innych języków.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa »

  Całe mnóstwo człeków pragnących uczyć się języka obcego, jest postawiona przed dylematem z rodzaju, jaki z wielu możliwych dobrać dla siebie. Zazwyczaj wybieramy niemiecki, bądź angielski, jednakże coraz odważniej naszą uwagę przykuwają mniej z pozoru przydatne i bardziej orientalne języki, jak chiński, bądź arabski. Śród tego typu egzotyki uwidacznia się i jeszcze kolejny język, jaki był popularny kilkanaście lat temu, a dzisiaj... od nowa zyskuje własnych zapaleńców. Wszystko z pewnością z powodu tego, co dzieje się w politycznej sytuacji na świecie oraz znaczeniu, jakie to rosyjski nabiera w dzisiejszych czasach. Po wybraniu tego, co będziemy pragnęli się dokształcać, pojawia się dalsza zagwozdka typu – w jakim miejscu? Zwykle decydujemy się jednakże na wybór takiej szkoły, jaka to miewa i doświadczenie, i wiedzę w nauczaniu języka. Profesjonalni lektorzy sprawią, że zapoznawanie czegoś całkowicie nowego nie będzie wielkim zmartwieniem, a korzyścią powiązaną z przyjemnością. Takimi właśnie walorami poszczycić się może szkoła językowa Privet, toteż mówiąc rosyjski Warszawa, powinieneś na pewno o niej pomyśleć na początku.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Katowice »

  Zdolność porozumiewania się w języku rosyjskim jest w współczesnym świecie podstawową wartością. Nie każdy jednak ją ma, a niełatwo uniknąć kontaktu z językiem nawet w najprostszych sytuacjach. Wtedy kluczowe mogą się okazać tłumaczenia Śląsk, które na najwyższym poziomie gwarantuje firma profes. edu. pl. Tłumaczenia niemiecki Katowice mogą dotyczyć zarówno dokumentów urzędowych, pism, rozpraw akademickich, jak i prywatnych zapisków czy listów. Tłumaczenia Katowice to po prostu całościowe usługi w obszarze profesjonalnych translacji z języka niemieckiego na polski lub przeciwnie. Oprócz języka niemieckiego czy rosyjskiego, realizowane są także tłumaczenia angielski. Firma Profes zatrudnia doświadczonych tłumaczy, którzy posiadają kompetencje oraz doświadczenie zdobywane latami. Warto skorzystać.

  Data dodania: 04 09 2019 · szczegóły wpisu »

Linki: