Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'leczenie':

1 · 2 · następna strona »
 • Minerały i witaminy »

  Nasz serwis o zdrowiu znaleźć można pod adresem Moj-doktor.pl. Konkretniej na stronie przyglądamy się witaminom i minerałom. Jest ona jedyną w swoim rodzaju bazą wiedzy. Dzięki niej poznasz więcej informacji o Twoim własnym organizmie. Przykładowe zagadnienia poruszane na stronie to magnez w tabletkach, chrom w tabletkach oraz cukry proste. Strona internetowa wciąż się powiększa. Mamy nadzieję na to by nasze dzieło zostało istotnym elementem internetu dla osób chcących być zdrowymi. Uważamy, że w ten sposób dołożymy naszą cegiełkę do polepszenia stanu zdrowia naszego społeczeństwa. Będzie to dla nas najlepszą nagrodę. Dodatkowo mamy nadzieję, że będziecie systematycznie odwiedzać WWW. Zapraszamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu, nie czekaj.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie bezdechu »

  Głośne chrapanie w trakcie snu, kłopoty z oddychaniem w nocy, bezdech senny - tych objawów nie można lekceważyć, gdyż są one niebezpieczne dla zdrowia oraz życia człowieka. By pomóc osobom, które borykają się z tego typu dolegliwościami powstało nasze Centrum Medyczne. Świadczy ono usługi m.in. nowoczesną i bezbolesną metodą koblacji, metodą laserową, techniką Celon i wieloma innymi, które dostosowuje do potrzeb każdego klienta. Serdecznie zapraszamy na nasz portal, by dowiedzieć się więcej o swoim problemie i metodach jego zwalczenia! Nasza klinika znajduje się w samym centrum Warszawy przy ulicy Bagno 2 przy Placu Grzybowskim.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  Co roku każdy z nas musi rozliczyć się z fiskusem. Rozliczając się masz możliwość przekazania 1% podatku na dowolny cel... w tym przypadku jeśli to czytasz proszę Cię abym tym celem był ja ;) Choruję na nieuleczalną chorobę genetyczną o nazwie miopatia mitochondrialna. Diagnozę postawiono na podstawie badania z biopsji mięśnia oraz kilku badaniom genetycznym. Aby poprawić funkcjonowanie na co dzień należy korzystać z zaawansowanych ćwiczeń ze specjalistą. Terapia ta na na celu poprawę sprawności ruchowej - tego nie zapewnia Narodowy Fundusz Zdrowia więc proszę was o wpisanie mnie na 1% podatku w Waszym rozliczeniu rocznym! To jedyna metoda na nazbieranie kwoty pokrywającej koszty prywatnego leczenia gdyż same ćwiczenia ze specjalistę kosztuję 720PLN miesięcznie. A więc czytając to nie zapomnij o mnie :)

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin Weterynarz - Jacek Ostaszewski - specjalista chorób psów i kotów »

  Lecznica Weterynaryjna/Gabinet Weterynaryjny lekarza weterynarii Jacka Ostaszewskiego mieści się w Szczecinie przy ul. Bagiennej 36C.

  Lecznica położona jest na granicy dzielnic: Szczecin-Bukowe, Szczecin-Słoneczne oraz Szczecin-Zdroje

  Lecznica weterynaryjna lek. wet Jacek Ostaszewski w Szczecinie.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • zwalczanie kokcydiozy »

  Czy szukasz fachowych usług z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji? Nasza oferta powinna Ciebie zainteresować. Usługi wykonujemy na obszarze całej Polski - docieramy do najdalszych zakamarków naszego kraju. Rzetelna wiedza, doświadczenie a także kwalfikacje pozwalają nam zapewnić najwyższą klasę usług. Wiedzę zdobywaliśmy na licznych szkoleniach a także sympozjach, zaś zlecenia których realizacji się podejmujemy pozwalają nam stosować tę widzę w praktyce. Likwidujemy szkodliwe owady oraz gryzonie, usuwamy drobnoustroje na różnego typu powierzchniach, świadczymy usługi zadymiania, gazowania, zwalczania kokcydiozy i inne. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, gwarantujemy skutecznosć pracy a także widoczny następstwo. Więcej szczegółów odnośnie do prac których się podejmujemy uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie się »

  Wielu z nas posiada różne dysfunkcje, które utrudniają nam życie. Czasami są to wady widoczne zewnętrznie, ale bywają również takie - których nie wychwycisz gołym okiem. Do drugiej grupy zaburzeń powinno się zaliczyć jąkanie. Jest to przypadłość, która wiadomo stanowi niemały dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można wprawdzie skutecznie walczyć. Nasza firma trudni się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne lecz oraz sprawdzone metody pozwalają dostać pożądany sukces osobom systematycznym a oprócz tego które w rzeczywistości chcą zwalczyć ten problem. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić kolejny raz. Nasza terapia skierowana jest zarówno do dzieci jak oraz osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami ewidentnie zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta warszawa »

  Zastanawiasz się, czy są cieszące się sporym zainteresowaniem implanty? Ogólnie komunikując, są to wkręty tytanowe, jakie po umieszczeniu w kości dzięki swej biozgodności ulegają osseointegracji, czyli procesowi polegającemu na mocnemu powiązaniu tytan ? kość. Dzięki tym zabiegom implanty imitują korzenie utraconych zębów, dzięki czemu przyczyniają się do uzyskania pięknego uśmieszku. Jednocześnie, implanty cieszą się znaczym zainteresowaniem, ponieważ implantologia uległa dużej ewolucji, zmieniając układ implantów, jak i rodzaju powierzchni kontaktu z kością. Można nawet mówić, iż implanty są najlepszym sposobem na uzupełnienie zarówno braku pojedynczego zęba, jak i braków wielo-zębowych a także całkowitego bezzębia. Bez wątpienia implanty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającą osobę. Skontaktuj się ze specjalistą, jaki doradzi i dobierze najlepsze implanty.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm leczenie »

  Centrum leczenia alkoholizmu Arcus jest miejscem, w którym każda osoba mająca problem z chorobą alkoholową może powrócić do normalnego życia. Należyta piecza oraz prowadzone terapie ułatwią zniewolonej osobie odnaleźć zasadność i moc do walki z słabością. Alkoholizm jest też nieszczęściem} dla bliskich osób uzależnionego}, dlatego w ośrodku Arcus realizowane są terapie rodzinne, dzięki którym obydwie strony zbliżą się ponownie do siebie, a nić porozumienia zostanie odbudowana. Dowiedz się o nieszczęściu alkoholizmu na stronie Arcus.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unikanie »

  Zapraszam wszystkich posiadających problemy natury psychicznej. Strona ta poświęcona została zwłaszcza osobom, które unikają kontaktów ze światem zewnętrznym, są one dostatecznie skryte, czują się nieswojo i są zestresowane różnorodnymi sprawami, które napotykają w dniu spędzonym z innymi. Tutaj dzielimy się własnym doświadczeniem we wspieraniu osób z lękiem społecznym. Dzięki temu i metodom tu zawartym efektywnie i perfekcyjnie dobrniesz do środka problemu swej psychiki. Pamiętaj, że nieśmiałość można efektywnie leczyć przeróżnymi dostępnymi rozwiązaniami. Sporo z nich wyszukasz na polskiej witrynie poświęconej w całości potrzebującym.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • hemoroid »

  Na proponowanej witrynie dowiesz się dużo o leczeniu hemoroidów sposobem longo. Metoda longo nie jest ciężka, ponieważ jest realizowana pod wpływem środków znieczulających. Wstąp na najpopularniejsze problemy dotyczące choroby hemoroidów. Dowiesz się na naszej stronie głównie o świetnych metodach leczenia danych choroby hemoroidów. Zachęcamy do wejścia na zaprezentowaną witrynę zajmującą się tematyką hemoroidów.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny UNIDENT »

  Protetyka czy implantologia to nasze główne usługi jakie polecamy swoim pacjentom gdyż uważamy, że rekonstrukcja na bazie implantów i protez to najlepsze i trwałe rozwiązanie na lata. Stomatologia estetyczna, to kierunek w którym dentysta Bartosz Dziuba upatruje przyszłość. Nowoczesna stomatologia to dewiza gabinetu stomatologicznego UNIDENT. Stomatolog Mielec, ul. Godlewskiego 10A, 39-300 Mielec to tutaj przyjmujemy swoich pacjentów i dla nich poza stomatologią estetyczną także leczymy w zakresie innych dziedzin stomatologicznych. W ofercie gabinetu dentystycznego również stomatologia dziecięca, endodoncja i szereg innych np. zachowawcza codzienna profilaktyka stomatologiczna, przeglądy i leczenie zębów. Sprawdź nas i nasze rekomendacje wśród pacjentów. Stawiamy na trwałe i solidne kompozyty w trakcie leczenia aby pacjenci mogli być zadowoleni w 100%.

  Data dodania: 15 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • chrapanie »

  Jednym z elementów, który prężnie utrudnia nam wydajny sen, jest chrapanie. Hałaśliwe odgłosy oddziałują nie tylko na jakość snu chrapiącego, lecz przede wszystkim osób w jego otoczeniu. Często chrapanie powiązane jest z krwawieniem z nosa, a nieleczone może zmienić się w szkodliwy dla zdrowia bezdech senny. W związku z tym nie należy nie kwapić się z zapoczątkowaniem terapii, jak Twoi najbliżsi skarżą się na Twoje chrapanie! Jeśli krew z nosa to zjawisko, które jest Ci dobrze znane, zainteresuj się nowatorskimi i absolutnie bezpiecznymi technikami leczenia, które może zaoferować Ci nasza niepaństwowa przychodnia! Możemy poszczycić się wysoką efektywnością w pełnym wykurowaniu chrapania, toteż nie przedłużaj sprawy, tylko daj pomóc sobie i swym najbliższym już teraz!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Półpasiec »

  Z reguły każdy coś wie o ospie wietrznej, a czy wiesz, że półpaśca wyzwala ten sam wirus? Będąc chorym w dzieciństwie na ospę wietrzną jesteśmy w niebezpieczeństwie, że wróci w późniejszym okresie pod istotą półpaśca. Na owej witrynie zaznajomisz odpowiedzi na takie przedmioty uwagi jak półpasiec objawy czy półpasiec leczenie. Ażeby porządniej przedstawić z czym masz do czynienia dogodne są też półpasiec zdjęcia. Strona ma profil jedynie informacyjny, jeśli jesteś chory musisz pójść jak najprędzej do medyka.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • leczenie nerwic Gliwice : http://www.psychologia.gliwice.pl »

  Gabinet psychoterapii Mariola Rudel to miejsce, gdzie osoby uzależnione od najróżniejszych nałogów zawsze znajdą prawa ręka. Jeżeli Wy czy też Wasi ród macie kwestia z alkoholem, narkotykami, albo hazardem, to zapraszam na konsultację. Leczenie uzależnienia od alkoholu nie jest łatwą sprawą. Tym z większym natężeniem, że niemało osób uzależnionych twierdzi, że nie mają z tym najmniejszego problemu. Bezbłędnie zdaję sobie z tego sprawę. Wystarczy choć pierwszy krok, który pokaże Wam czy też Waszym bliskim, że istnieje pewien zadanie. Wraz spróbujemy poradzić sobie z tym nałogiem i zwalczymy go bardzo skutecznie. Medycyna nerwic - to również jedna z moich usług, które proponuje Wam w swoim gabinecie. Zachęcam do skorzystania z mojej atrakcyjnej oferty. Mam nadzieje, że mi zaufacie a oprócz tego zapiszecie się do mnie na wizytę.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Akupunktura i rehabilitacja »

  Akupunktura to jeden z fundamentów systemu tradycyjnej medycyny chińskiej, który powstał wiele tysięcy lat temu. Mimo iż w dzisiejszych czasach jej funkcjonowanie jest poddawane w wątpliwość, przez wielu akupunktura uważana jest za efektywny i bezpieczny rodzaj leczenia. Jej wielką zaletą jest brak skutków ubocznych, czego nie da się powiedzieć o farmaceutykach stosowanych w lecznictwie europejskim. Obok akupunktury znaczącą gałęzią chińskiej medycyny jest ziołolecznictwo. Poniektórzy twierdzą, że kojarząc akupunkturę z terapią właściwie dobranymi mieszankami ziół, można wyleczyć praktycznie każdą chorobę, o ile leczenie zaczniemy odpowiednio wcześnie. To podejście przynosi pacjentom nadzieję nawet w przypadku chorób, w których medycyna akademicka jest bezradna. I tak do akupunkturzystów udają się ludzie z poważnymi chorobami neurologicznymi, w zaawansowanym etapie choroby nowotworowej, z przypadłościami, z którymi nie radzi sobie medycyna zachodniej Europy. Nic zatem dziwnego, że w kołach medycznych akupunktura nie ma wyśmienitej prasy: jeśli jej efektywność oceniać po takich krańcowych przypadkach, faktycznie wyniki nie są powalające. Pamiętać jednak trzeba, że w tych przypadkach także uniwersytecka sztuka lekarska okazała się bezsilna!

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • http://www.pokonajraka.sos.pl/ »

  Leczenie raka to bardzo skomplikowany i zawiły temat, z uwagi na silne zmodyfikowane stadium zachorowania, inne tendencje i podatność na terapię oraz odmienne tempo rozwoju choroby. Oczywistym jest fakt, że im wcześniej nastąpi proces leczenia choroby tym znaczniejsze są szanse na terapię, co uwarunkowane jest głównie zahamowaniem rozwoju komórek nowotworowych i kolejnego namnażania się ich. Z tego względu szybkie podjęcie leczenia po diagnozie jest warunkiem koniecznym, a jego dobór powinien odbywać się pod okiem ukierunkowanych w tym zakresie lekarzy z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu tego typu schorzeń. Jesteśmy ośrodkiem niekonwencjonalnej terapii antynowotworowej. Nie trać czasu i wejdź na naszą stronę. Dostaniesz w zamian sporo wiadomości o tym w jaki sposób działamy a także będziesz w stanie szybko nawiązać z nami kontakt.

  Data dodania: 26 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Wiele osób podejmuje śmiałą decyzję o leczeniu niepłodności. Trzeba wówczas wybrać efektywną placówkę. By całkowicie spożytkować szansę, wybierz klinikę leczenia niepłodności Invicta. Oferta placówki m.in. zabiegi IVF, ICSI czy inseminacji. W dodatku, oferujemy cykl badań diagnostycznych, w tym diagnostyki preimplantacyjnej. A program 'In Vitro All Inclusive' to kompleksowe i efektywne leczenie za zryczałtowaną opłatę, co pokaźnie obniża koszty!

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Czemu izotek to lek uważany za najskuteczniejszy do leczenia trądziku? Jakie wyróżniamy domowe sposoby pielęgnacji skóry? Czy stres wpływa trądzik? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz odwiedzając witrynę tradzik.info.pl. Witryna ta to forum dyskusyjne na, którym użytkownicy dyskutują o leczeniu trądziku, a w tym o rezultatach stosowania rozmaitych preparatów przeciwtrądzikowych. Wymieniają swoje doświadczenia w ramach zabiegów medycyny estetycznej a także zamieszczają zdjęcia z postępów terapii. Na forum każdy może polecić swojego dermatologa u którego się leczy.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Zielona Góra »

  Mój Psycholog - Psychoterapia Wrocław i Zielona Góra. Prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychoterapię poznawczo behawioralną. Możliwe jest także uzyskanie pomocy przez Internet lub zamówienie wizyty domowej ? na terenie Wrocławia lub okolic. Zajmujemy się psychoterapią zaburzeń lękowych i depresyjnych, a w szczególności psychoterapią napadów paniki i innych form lęku napadowego, lęku przed lataniem samolotem, zaburzeń o charakterze depresyjnym, zaburzeń obsesyjno-kopmulsyjnych (nerwicy natręctw), a także lęku przed posiadaniem chorób.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg Warszawa »

  Pomoc chirurgiczna jest potrzebna często. Na nieszczęście publiczna służba zdrowia nie jest w stanie nadążyć z przyjmowaniem potrzebujących pacjentów. Dlatego też cały czas powstają prywatne gabinety chirurgiczne, gdzie nienagannie wykształceni lekarze mogą oferować pomoc dla swoich pacjentów. Wśród takich gabinetów zapewne wypada wymienić ten należący do specjalisty od chirurgii ogólnej i również proktologii jakim jest lekarz Tomasz Zieliński. Jego gabinet działa w Warszawie oraz posiada niezwykle bogatą ofertę. Jak też można zgłosić się tam w celu usunięcia znamion, zastosowania wszywki esperalu, szycia ran albo w ramach konsultacji chirurgicznej, dotyczącej innego problemu zdrowotnego. Pokój przyjęć z chęcią przyjmuje nowych pacjentów, a wolne terminy zawsze czekają. Szukając chirurga, na zapewne powinno się się tam skierować.

  Data dodania: 29 09 2019 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 33
1 · 2 · następna strona »