Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'karkonosze':

 • Sudety »

  Portal www.oczydolnegoslaska.pl powstał z intencją o mieszkańcach regionu i przybyszach z naszego kraju oraz zagranicy. Portal stanowi odpowiedź na pytanie: jak spędzić wolny czas? Portal zrodził się z chęci aktywnego wypoczynku, lokalnego przywiązania i ciekawości na świat. Turystyka jest wspólną pasją i chcielibyśmy, aby ten portal umożliwił Państwu spędzanie aktywnie czasu na terenie dolnośląskiego województwa. W serwisie dostrzeżecie Państwo wypełniony spis wydarzeń mających miejsce na Dolnym Śląsku oraz bazę hoteli, restauracji i rekreacyjną. Liczne opisy interesujących miejscowości, zabytków oraz wiele drobniejszych wskazówek, dostarczy Państwu zaawansowanej wiedzy o regionie.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Górska Pasja - Tatry, Beskidy, Karkonosze, Bieszczady »

  Górska Pasja to portal, który stoi na stanowisku, że wędrówki po górach są dla każdego i każdy ma prawo do korzystania z dobrodziejstw środowiska naturalnego w sposób roztropny i odpowiedzialny. Poza tym celem nadrzędnym serwisu jest promowanie aktywności górskiej poprzez wędrówki po szlakach turystycznych zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminach parków narodowych i aktualnymi regulaminami wewnętrznymi danych obszarów.
  W serwisie poza tym można znaleźć wiele interesujących informacji na temat aktualnych problemów społeczności lokalnych jak i prowadzonych inwestycji na tych obszarach, a także informowaniu turystów o aktualnych imprezach sportowych i kulturalnych.
  Dodatkowo osobny dział został poświęcony schroniskom górskim, które z punktu widzenia wędrującego turysty są bardzo istotnym elementem na szlaku górskim. W dziale tym znajduja się istotne wiadomości na temat schronisk, takie jak dane kontaktowe, miejsca noclegowe czy też zaplecze gastronomiczn.
  Poza tym w serwisie można znaleźć wiele ciekawych kwater i miejsc noclegowych w wielu miejscowościach górskich. Większość z tych miejsc jest sprawdzonych osobiście bądź też pochodzą z polecenia naszych czytelników

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 28