Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'telebimy':

 • Investtech Telebimy »

  Istotą reklamy jest zachęcanie Klientów. A nic nie zachęca lepiej niż ciekawy obraz czy film, wyświetlany na wysokiej jakości ekranie. Wiele analiz wskazuje, że nowoczesne reklamy są bardziej skuteczne od tych w wersji papierowej. Doskonałą możliwość prezentacji własnych produktów, czy usług dają nam obecnie ekrany LED. W naszym salonie znajdziesz wewnętrzne ledowe i zewnętrzne telebimy o zróżnicowanych właściwościach wyświetlaczy.

  Sprzedaż ekranów LED to jedna z naszych specjalizacji. Parę lat temu zaczęliśmy się pasjonować tą innowacyjną technologią. Aktualnie każdego roku sprzedajemy dziesiątki ekranów LED, w pełni dopasowanych do oczekiwań naszych Klientów. Sprzedawane przez nas ekrany ledowe są doszlifowane w każdym calu. To bardzo wydajne urządzenia, które prezentują spektakularne efekty wizualne o każdej porze dnia i nocy.

  Jako ceniony producent ekranów LED oferujemy także serwis sprzętów AV. Ulepszamy działanie ekranów i wykonujemy dokładne badania techniczne. Nasi Klienci mogą liczyć na kompletny serwis urządzeń, oraz na szczegółowe, co roczne przeglądy ekranów. Dysponujemy częściami zamiennymi, co powoduje, że serwis wykonywany jest ekspresowo.

  Ekrany LED to urządzenia o fantastycznych możliwościach. Używane są nie tylko w trakcie imprez masowych, ale również jako nośniki reklam. Oprócz ekranów LED mamy do dyspozycji także wytrzymałe konstrukcje, jak i wygodne skrzynie do transportu. W ofercie mamy także bandy LED i kioski multimedialne. Nowoczesne technologie to sposób na rozwój twojego biznesu.

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż ekranów LED »

  Społeczeństwo jest w większości wzrokowcami. Nasz poponowoczesna kultura takźe jest charakteryzowane mianem wizualnej . Wszystko to podpowiada najodpowiedniejszy metodę promowania usług, czyli obrazkowy. Idealnie nadają się do tego ekrany reklamowe. Można je zamieścić niemal w każdej części miejskiej przestrzenie publicznej ? gdzie też mają najlepszy odbiór. Dodatkowo wielkość takiego ekranu bez trudu może osiągnąć wielkie wielkości, co jeszcze lepiej przekazuje informacje. Możemy być pewnie, że ludzie nie zignorują dużego, poruszającego się obrazu nawet na granicy ich pola wiedzenia. Dzięki temu, promocja z użyciem ekranów jest tak skuteczna.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem telebimów Poznań »

  Nasze przedsiębiorstwo, jako dostawca urządzeń ledowych, świadczy wynajem telebimów na koncerty. W związku z tą usługą gwarantujemy transport sprzętu w stabilnych skrzyniach, montaż i demontaż konstrukcji mobilnej, a także ustawienie sprzętu i organizację techniczną imprezy. Nasz zespół to grupa fachowców, którzy w krótkim czasie dostarczą Tobie nowe oblicze rozrywki w wysokiej jakości.

  W naszym warsztacie produkujemy mobilne telebimy przeznaczone do błyskawicznego montażu na imprezach masowych. Takie telebimy potrzebują prostej w obsłudze konstrukcji i profesjonalnego oprogramowania, ze względu na charakterystykę masowych imprez. Konstrukcja mobilna jest niezwykle łatwa w postawieniu i udostępnia możliwość nielimitowanej konfiguracji i szerokiego kąta przekrzywienia wyświetlacza. Sam telebim na wynajem jest urządzeniem bardzo precyzyjnym. Wzbogacony jest w pomocnicze zabezpieczenia przed wilgocią i warstwę ochronną przed niekorzystnym działaniem światła. Inteligentny sterownik umożliwia szybkie sterowanie ustawieniami wyświetlacza i prezentowaną treścią. Ekran telebimu charakteryzuje wysoka jakość obrazu i znakomita głębia kolorów.

  Możemy Wam zaoferować rzetelny wynajem telebimów na imprezy. Jesteśmy zawsze gotowi, by zapewnić Tobie rozrywkę na wysokim poziomie . Możesz zaufać naszym umiejętnością!

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 21