Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'Projekty domów':

 • domy energooszczędne »

  Wielu inwestorów zastanawia się jak budować dom by był on oszczędny pod względem energii. Idealnym rozwiązaniem wydaje się kupno gotowego projektu domu energooszczędnego lub tez domu pasywnego. Serwis ecowatt.pl wychodzi takim osobom naprzeciwko. W jednym miejscu kilkanaście projektów domów różnych biur projektowych o różnych wielkościach użytkowych. w domach pasywnych czy też energooszczędnych redukcja zapotrzebowania na ciepło jest tak duża, że nie stosuje się w nich tradycyjnego systemu grzewczego, a jedynie dogrzewanie powietrza wentylacyjnego. Do zbilansowania zapotrzebowania na ciepło wykorzystuje się również promieniowanie słoneczne poprzez zastosowanie kolektorów słonecznych. Kolektory słoneczne zapewniają najniższe koszty pozyskania energii promieniowania słonecznego, które jest zamieniane na ciepło użytkowe.

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • projekty domów »

  Jeśli myślisz o budowie domu, koniecznie odwiedź stronę projekty.muratordom.pl. Odnajdziesz tam mnóstwo projektów domów, które pomogą ci podjąć decyzję. Na stronach serwisu znajdują się nie tylko projekty domów, ale również projekty budynków usługowych oraz agroturystycznych. Nie czekaj zbyt długo, lecz odwiedź portal, a nie będziesz żałował.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne domy »

  Przedstawiamy Państwu niezmiernie ciekawy zbiór artykułów, które dotyczą takich spraw, jak ekologiczne, drewniane czy energooszczędne domy. Można tu znaleźć rady pomocne przy poszukiwaniu pracowni projektowej. Pośród tematów opisywanych przez autorów znajduje się również swego rodzaju przegląd współczesnych rodzajówbudynków mieszkalnych. Warto zaznajomić się z radami, które pozwolą zatrudnić solidną grupę budowlaną. Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do lektury publikacji na naszym serwisie.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • kotwica »

  Szukasz architekta, jaki wykona dla ciebie projekt? Jeżeli skorzystasz z usługi pracowni jaką jest pracownia kotwica masz okazję dobrania architekta, jaki wykona dla was projekty domów. Architekt augustów pomoże ci dzięki swojemu doświadczeniu wprowadzić do projektu różne praktyczne rozwiązania techniczne, jakie pozwolą na tanie koszty utrzymania. Należy powiedzieć jak ma wyglądać nasz dom by architekt miał możliwość przygotować tego rodzaju projekt. Warto jest skorzystać ze wsparcia architektów których odszukamy na witrynie i umówić się z nimi na wizytę w pracowni. W trakcie omawiania szczegółów projektu mamy okazję zlecić wykonanie projektu domu energooszczędnego.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekt domu »

  Adresatami artykułów opublikowanych na omawianej stronie internetowej są osoby przymierzające się do budowy domu jednorodzinnego. Sugerujemy Państwu, jaki projekt domu łączy w sobie cechy praktyczności i estetyki. Radzimy, na co zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu budowy domu, wyborze działki budowlanej itp. Naszą misją było stworzenie rzetelnego źródła informacji na tematy związane z szeroko rozumianym budownictwem. Szczegółowej analizie poddaliśmy artykuły budowlane, w które warto inwestować.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • projekty domów »

  Poszukujesz ciekawego projektu domu? Strona wirtualna naszykowała już pracownię projektów, która zajmuje się naszykowaniem projektów indywidualnych lub adaptacji różnych budynków na budynki mieszkalne. Pracownia posiada już na stronie wiele przygotowanych projektów na przykład takich jak projekty domów parterowych, jakie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Należy poznać przyszykowane projekty domów aby już móc dokonać wyboru projektu, jaki uznamy za najciekawszy dla was. Kontakt z pracownią mamy okazję już nawiązać przez siedem dni w tygodniu też za pomocą internetu. Masz możliwość dokonania kupna naszykowanego projektu domu za pomocą strony.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Renomowana firma Mój-Dom oferuje atrakcyjne projekty architektoniczne. Specjalnością firmy są projekty obejmujące domy drewniane, przykładowo z bali. Pracownia projektuje nie jedynie domy, ale i inne obiekty, np. usługowe. Poza projektowaniem pracownia zajmuje się również nadzorami budowlanymi. Oferowane przez firmę budynki jednorodzinne są parterowe, jak i piętrowe. Oprócz gotowych projektów, tworzone są również projekty indywidualne. Firma oferuje wszelkiego rodzaju przeróbki swoich gotowych projektów.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 33