Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'frezowanie CNC':

 • Obróbka CNC »

  Nasza firma specjalizuje się w obróbce plastycznej na zimno, obróbce skrawaniem. W trakcie kilkunastu lat naszej działalności uzyskaliśmy niebywale ważne doświadczenie w branży, oraz zdobyliśmy szacunek u dużej ilości klientów. Głównym kierunkiem pracy naszej firmy jest produkcja zleceniowa, a w szczególności: wytwarzanie detali metodami obróbki skrawaniem, regeneracja i naprawa przyrządów. Zajmujemy się także wytwarzaniem nietypowych detali, zgodnie z dokumentacją albo wzorem. W zakresie naszych usług posiadamy także regenerację i serwis przyrządów. Jesteśmy w posiadaniu maszyn CNC a także maszyn konwencjonalnych. Jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość naszych produktów a także niewygórowaną cenę usługi, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów o czym świadczy fakt, iż ogromna ilość naszych klientów poleca nasze usługi swoim znajomym, rodzinie. Aby dobrze poznać nasz zakład, serdecznie zapraszamy do wizyty na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie CNC Kraków »

  Wielofunkcyjne automaty do obróbki skrawaniem to możliwość wyeliminowania czynnika ludzkiego błędu w etapie obróbki metali i innych materiałów. Obróbka cnc daje możliwość wykonania wszelkich rodzajów obróbki skrawaniem jednocześnie podczas wykonywania jednego elementu czy części. Niektóre obrabiarki mają możliwość pracy nad kilkoma elementami jednocześnie. Zastępują one pracę wielu osób i daje możliwość wywiązanie się z nawet najtrudniejszego zamówienia takiego jak chociażby frezowanie 3d.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.metalimpex.com.pl | obróbka stali nierdzewnej »

  Długoletnie doświadczenie to znaczny plus naszej działalności. Na rynku działamy od 1985 roku i przez ten czas wysoko rozszerzaliśmy zakres działania zadań jakie jesteśmy w stanie zrobić. Nasza propozycja obejmuje usługi obróbki skrawania różnego rodzaju zarówno przy stosowaniu obrabiarek sterowanych numerycznie jak a także manualnie. Przy wykorzystaniu tego rodzaju sprzętu jesteśmy w stanie podjąć się frezowania CNC, spawania a także co niemiara innych usług. Produkty znajdujące się w naszej propozycji dotyczą elementów układu hamulcowego, pomp paliwowych, elementów do przemysłu spożywczego, hydrauliki siłowej a także wielu innych elementów. Nasza fabrykacja spełnia normy DIN EN ISO 9001-2008, który świadczy o jakości wytwarzanych przy użyciu nas produktów. Każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług i również towarów dzięki nas produkowanych z całą pewnością będzie usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka CNC »

  Specjalnością naszej firmy jest obróbka cnc, a w szczególności oferujemy frezowanie cnc, toczenie cnc, obróbkę elektroerozyjną oraz szlifowanie płaszczyzn. Jesteśmy jednym z liderów wielkopolskiego rynku obróbki metali. W usługach cnc działamy od ponad 10 lat, a to co robimy jest naszą pasją, co niewątpliwie doceniają nasi klienci, którzy powracają do nas z kolejnymi zamówieniami. Zajmujemy się obróbką metali, aluminium i tworzyw sztucznych. Produkujemy części pod konkretne zamówienia prowadząc zarówno produkcję seryjną, jak i wytwarzając pojedyncze detale. Zawsze zachowujemy najwyższą jakość wykonania, przeprowadzając szczegółową kontrolę jakości. Jeżeli więc poszukujesz doświadczonej i rzetelnej firmy związanej z obróbką cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni w Poznaniu lub na Wrochmet. pl

  Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem cnc »

  Położona w Bydgoszczy firma Metalko dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki skrawaniem, ale nie tylko. W jej skład wchodzą 3 wyspecjalizowane Zakłady - Maszyn Wirowych, Budowy Aparatury i Antykorozyjny, więc także oferta obejmuje szereg innych usług. W ramach obróbki metali Metalko proponuje frezowanie cnc, szlifowanie, wiercenie oraz toczenie cnc. Analizowanie plastyczna stali obejmuje walcowanie, cięcie a oprócz tego gięcie blach. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji aparatury i urządzeń wielkogabarytowych dla przemysłu celulozowo-papierniczego. Trudni się naprawami a także regeneracją maszyn. Wytwarza części zamienne i instalacje z tworzyw sztucznych. Wykonuje wykładziny ceramiczne i również z laminatów. Produkuje swoje wyroby zarówno na targowisko krajowy, jak i zagraniczny. Zapewnia profesjonalne doradztwo a oprócz tego rzetelną realizację zamówień.

  Data dodania: 28 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Serwis sprężarek »

  Metalko funkcjonuje od 1992 roku. Współcześnie firma realizuje rząd usług z zakresu serwisu sprężarek i również aparatury chemicznej, produkcji części do maszyn oraz regeneracji armatury przemysłowej. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, z tej przyczyny jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość realizowanych usług a oprócz tego wytwarzanych produktów. Podejmujemy się realizacji zamówień na zlecenie, iżby w pełni odzwierciedlić wymagania Klientów. Nie boimy się wyzwań, toteż podejmujemy się także wykonawstwa inwestycji jako generalny wykonawca. Wykształcona załoga pracowników a oprócz tego nowoczesny park maszynowy pozwalają nam podołać wymaganiom szerokiego grona Klientów. Nasze towary sprzedajemy między innymi na rynku krajowym jak i produkujemy na eksport. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 23 09 2017 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 26