Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Pozwolenia zintegrowane

Pozwolenia zintegrowane Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu. W Polsce kwestię tę reguluje ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. – Prawo ochrony środowiska (Dz. U. Z 2008 r. Nr 25, poz.150, z późń. zm.). Minister Środowiska wydał również rozporządzenie z dnia 26 lipca 2002 r., w którym znajduje się informacja na temat rodzajów instalacji mogących powodować znaczne zanieczyszczenie środowiska. Co więcej i dokładniej mówi o tym Prawo ochrony środowiska? Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu.
Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

Szczegóły strony pozwolenia-zintegrowane.pl:

Podlinkuj stronę pozwolenia-zintegrowane.pl:

Pozwolenia zintegrowane

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biznes i Finanse - biznesplan »

  Myślisz, że napisanie biznesplanu jest skomplikowane? Serdecznie pragniemy Cię zatem zaprosić na specjalistyczną stronę www, gdzie zapoznasz się z szeroką ofertą artykułów z zakresu ekonomii, biznesu oraz finansów. Jest to rozległy temat, w związku z czym wpisy zostały pogrupowane w działy tematyczne. Wpisy związane z biznesplanem są zgrupowane w odrębnym dziale. Zostaniesz poprowadzony przez drogę od znalezienia pomysłu na biznes, poprzez przygotowanie biznesplanu, otwarcie własnego biznesu i wreszcie do efektywnego kierowania Twoim przedsiębiorstwem. Co jeszcze? Odwiedź strony przedstawianego serwisu i sprawdź samodzielnie!

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umowa licencyjna »

  Każden spośród nas czasami odbiera na prywatną skrzynkę pocztową niechciane wiadomości. Bywa też, iż ludzkość w sieci www zabiera czyjeś dobra prywatne. Winnaś mieć pojęcie, że w takich materiach wypada odnosić się do norm prawa, które pilnują przed momentem ludzi poszkodowanych.
  Gwarantujemy, iż na naszej prawniczej stronie www znajdziesz podpowiedzi eksperta, który dużo czasu ciekawi się zasadami nowych technologii. Zbadaj z tym prawnikiem zgłaszane problemy a później zaczekaj, aż specjalista je wyeliminuje. Z dumą podaruje Tobie on w tym miejscu niezobowiązujących porad doradczych.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiza do Australii »

  Główna działalność prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa to wszelkiego rodzaju załatwianie wiz. W dalszym ciągu jest wiele państw gdzie nie będziemy mieli możliwości udać się bez konieczności posiadania wizy. Firma Serwis Konsularny świadczy usługi, dzięki którym cały świat będzie stał przed nami niemalże otworem. Możemy mieć 100% pewność, że wszelakie formalności będą załatwione w należyty sposób. Zaprojektowaliśmy także zaawansowaną wyszukiwarkę, którą znajdziemy na firmowej witrynie niezwykle dokładnie pokaże nam definitywnie wszystkie koszty, warunki i formalności które trzeba spełnić, aby bezproblemowo wyjechać do interesującego nas kraju. Nasza firma zajmuje się także doradztwem konsularnym oraz wszelką oprawą logistyczną wyjazdu. Można mieć absolutną pewność, iż wiza do Australii albo ZEA zostanie wysłana do Państwa, w możliwie jak najszybszym terminie.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • wypadek we Francji »

  Witryna internetowa wyjątkowej Firmy Prawniczej, która już od jedenastu lat egzekwuje należne pieniądze za rozmaite wypadki. Jeśli zostali Państwo ofiarą wypadku w kraju lub w innym państwie (np. we Francji lub w Holandii) - to możecie liczyć na cechujący nas profesjonalizm i doświadczenie. Wystarczy zgłosić się do nas na przykład poprzez wypełnienie formularza umieszczonego na naszej witrynie, dzięki któremu zapoznamy się w pełni z Państwa sprawą. Więcej odnośnie naszej oferty możecie się Państwo dowiedzieć ze strony www. Dołączcie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • jak wybrać kredyt »

  Poszukujesz kredytu? Należy skorzystać z pomocy naszej strony online dzięki jakiej dowiesz się jak wybrać kredyt, tak by był on atrakcyjnych kredytem. Kredyt gotówkowy to kredyt, jaki wzbudza już wielkie zaciekawienie i coraz częściej z niego korzystamy. Strona www oferowana jest przez cały dzień i należy poznać informacje jakie odszukamy na temat kredytów tym bardziej, że jest dużo banków, jakie tobie takie kredyty proponują na podobnych warunkach. Jeśli tylko poszukujesz odpowiedniego dla siebie kredytu na pewno pomoc naszej strony okaże się dla was bardzo pomocna gdyż dzięki niej masz sposobność znalezienia właściwego kredytu.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hoffman »

  Zbudowana przez wypróbowanego adwokata Piotra Hoffmanna kancelaria prawnicza ze stolicy pragnie zachęcić wszelkie firmy do profesjonalnej kooperacji z nami. Nasza wypróbowana prawnicza kancelaria obsługuje wszelkich klientów indywidualnych oraz wszelkie przedsiębiorstwa. Biuro radców prawnych ?Hofman i Partnerzy? posiada u siebie wyłącznie nader doświadczonych i twórczych prawników, którzy bardzo chętnie wesprą Ciebie w wszystkiej sprawie cywilnej i karnej. Nasi adwokaci prężnie udzielają rad menadżerom i zatrudniającym ich korporacjom, w rozprawach sądowych, zarówno karnych oraz cywilnych. Grono jurystów stołecznego biura prawniczego Hofmann i Wspólnicy jest złożone z prawników, którzy to pokazują bardzo dużą ciekawość zawodową i stale podchodzą z ogromnym zapałem do pełnionej pracy.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne CV on-line »

  CVninja.pl to witryna internetowa, która gromadzi specjalistyczne i wszechstronne informacje o pisaniu cv. Będziesz mógł dowiedzieć się między innymi jak dobrze zapisać dane adresowe, posiadane wykształcenie, a także historię zatrudnienia i inne umiejętności. Obok tego, chcielibyśmy Ci zaproponować szybki generator ciekawych CV, będącego szybkim i prostym mechanizmem przy pomocy którego można utworzyć profesjonalny plik PDF gotowy do przekazania rekruterowi. Jeśli nie masz pojęcia jak rozpocząć pisanie cv zapoznaj się koniecznie z działem przykładowe szablony CV, które znacząco uproszczą tworzenie własnych dokumentów. Pokazujemy też pomyłki w listach motywacyjnych i CV bardzo często popełniane przez kandydatów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Home - Aktiv Tours Reisen »

  Od ponad 25 lat zajmujemy się turystyką przyjazdową w Polsce i w krajach nadbałtyckich, organizacją szkoleń, konferencji, kongresów, podróży motywacyjnych, podróży służbowych dla Firm z Polski i całego Swiata.Wszyscy nasi pracownicy rozmawiają w języku nimieckim i angielskim. Rocznie organizujemy ponad 350 imprez. Posiadamy koncesję organizatora, centryfikat profesjonalnego organizatora, szkoleń, konferencji, podróży motywacyjnych, kongresów. Posiadamy ubezpieczenie dla organizatorów turystycznych. Jesteśmy członkami Polskiej Organizacji Turystycznej, Gdańskiej Org. Turystycznej, RDA, Europaeische Studiengesellschaft i inne.W Gdańsku posiadamy własny ośrodek szkoleniowy 18 pok. z łazienkami TV Sat, Tel,, sale konferencyjne, strzelnicę broni myśliwskiej i broni krótkiej.Na życzenie wyślemy na podany adres nasz katalog w języku niemieckim, lub też płytę CD w języku niemieckim i angielskim. Zapraszamy do odwiedzeia naszej strony www. Opracowujemy oferty indywidualne zgodnie z zyczeniami naszych klientów. Chętnie wyślemy nasze listy referencyjne.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria online - Radca Prawny »

  Kancelaria online to nowoczesne podejście do świadczenia usług prawnych. Otrzymanie pomocy prawnej jest możliwe bez względu na miejsce zamieszkania i bez konieczności osobistej wizyty w kancelarii. Kancelaria radcy prawnego świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego i gospodarczego. W zakresie usług znajduje się m. in przygotowywanie pozwu o rozwód i alimenty wezwań do zapłaty, pism procesowych. Radca prawny sporządzi również opinie i porady prawne. W zakresie świadczonych usług znajduje się również analiza i sporządzanie regulaminów sklepów internetowych. Usługi świadczone są zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Wszystkie usługi wykonuje radca prawny. W przypadku nieskomplikowanych spraw, rozwiązanie problemu prawnego można otrzymać jeszcze tego samego dnia.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »