Angielski Online


Reklama Google


Monitoring sieci

Monitoring sieci Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, oraz do skontaktowania się z naszym działem handlowym.

Szczegóły strony www.lancenter.pl:

Podlinkuj stronę www.lancenter.pl:

Monitoring sieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Audyt Oprogramowania »

  LanCenter jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym audyt oprogramowania, audyt informatyczny i nie tylko również posiada moduł monitoring sieci. Zbieranie informacji o zainstalowanym oprogramowanie, zmianach w środowisku, kluczach licencyjnych, sterownikach, a tym samym wykrycie i wyeliminowanie niechcianego, czy nielegalnego oprogramowania, monitoring zmian w środowisku IT jest szybkie i intuicyjnie proste. Audytowanie oprogramowania można automatyzować, zaschedulować, integrować z innymi systemami i aplikacjami, czy raportować.
  Narzędziem stworzonym do zarządzania pracą efektywnego Help Desku jest LanCenter HelpDesk. Oparty na przeglądarce WEB, zapewnia kompletne wsparcie w całym cyklu życia incydentu - od zgłoszenia problemu przez rejestrowanie zgłoszeń, kolejkowanie i przydzielanie zadań, zarządzanie zadaniami, rozwiązanie, tworzenie bazy rozwiązań, po zaawansowany system raportowania. Jest to intuicyjne rozwiązanie zarówno dla użytkowników, jak i dla operatorów i administratorów Help Desku.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity »

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torrenty z shella »

  Pobierając torrenty najważniejsze jest aby każdy z nich posiadał seedy, im większa ich ilość tym wyższa będzie prędkość pobierania. Ważne jest również, aby każdy z udostępniających (seedów) miał wysoką prędkość wysyłania. Jest portal w sieci internet który ma swoje seedy, jest to netemx. Jeden seed z takiego portalu służy jak kilkanaście wysokiej jakości innych. Miłym dodatkiem jest brak konieczności udostępniania pobranych plików torrent, dlatego warto założyć konto w tym serwisie.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Żywiec »

  Nasza strona online to świetnie naszykowana strona na jakiej odnajdziecie ogłoszenia Żywiec a więc ogłoszenia jakie wspaniale pasują dla mieszkańców takiej miejscowości. Tego typu ogloszenia Zywiec to przede wszystkim ogłoszenia jakich jest wiele i jakie są ciągle sprawdzane. Każdy posiada możliwość z nich skorzystać i odszukać coś właściwego dla siebie tego typu jak praca Żywiec. Tego typu anonse macie okazję także samodzielnie dodać i czekać za odpowiedzią.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasowanie Dysku, Kasowanie Dysków »

  Masa przedsiębiorstw likwiduje lub wymienia hardware komputerowy wespół z dyskami twardymi na których znajdują sie cenne dane np: finansowe, osobowe, autorskie. Zazwyczaj owe urządzenia przekazywane są do utylizacji jednostkom, które rozbijają sprzęt przez druzgotanie. Niestety taki tryb w żaden sposób nie poręcza zabezpieczenia i usunięcia danych z nośników magnetycznych. Tak unicestwione dyski czy taśmy można w przyszłości wykorzystać do odczytania z nich tajnych danych, co w konsekwencji może przywieść do wycieku bardzo ważnych danych otoczonych tajemicą do niepowołanych osob trzecich.Świadczona przez nas usługa utylizacji nośników magnetycznych polega na całkowitym zniszczeniu nośnika w sposób uniemożliwiający jego powtórne uruchomienie oraz odczyt znajdujących się na nim danych. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesny sprzęt doskonałej niemieckiej firmy Intimus Crypto, specjalizującej się w produkcji urządzeń do demagnetyzacji nośników magnetycznych. Po zrealizowaniu usługi interesant przyjmuje specjalny dokument - kartę zdaniakas odpadów.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt IT Warszawa »

  Wi-Tech proponuje profesjonalną obsługę informatyczną dla niedużych i średnich firm. Mamy klientów na terenie Warszawy i okolic oraz w całej Polsce. Działamy na bazie stałych umów serwisowych jaki i pojedynczych zleceń.
  Nasze usługi informatyczne dostosowane są do indywidualnych pragnień klientów.
  Zakres usług:
  ? Audyt oprogramowania i sprzętu
  ? Audyt bezpieczeństwa IT
  ? Zdalna pomoc (helpdesk), konsultacje i administracja IT
  ? Konfigurowanie i instalowanie sprzętu i oprogramowania
  ? Likwidacja zagrożeń komputerowych oraz ochrona przed infekcjami
  ? Administracja serwerami (Novell, Linux, Windows, Exchange etc.)
  Nie czekaj ? zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • data center »

  Biznes działa na Polskim rynku od ponad 20 lat. Od lat połączeni jesteśmy z największymi jednostkami funkcjonującymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy w branży IT, specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które wspierają się o współczesny model Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym zakresie zatwierdza coraz większe grono usatysfakcjonowanych kluczowych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Naszym klientom zapewniamy doradztwo i dobór najlepszych rozwiązań dla typu i potrzeb działalności firmy. Realnie optymalizujemy koszta związane z obsługą informatyczną przedsiębiorstwa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MMTech - drukarki laserowe ekonomiczne »

  Firma MMTech dostarcza usługi z zakresu IT. Jednym z głównych celów naszej działalności jest optymalizacja środowiska wydruku. Jeżeli Twoja firma generuje straty to z naszą pomocą się to zmieni.

  Pomożemy Ci w wyborze najlepszego sprzętu biurowego: drukarki laserowe, skanery, laptopy, komputery. Nasza specjalizacja to drukarki laserowe. Dysponujemy wiedzą o tym jak funkcjonują te urządzenia i potrafimy je odpowiednio dobrać i skonfigurować. Każda firma powinna wykonywać pracę na urządzeniach biurowych adekwatnych do profilu prowadzonej działalności. Tylko takie stanowisko nie będzie wystawiać firmy na niepotrzebne straty.

  Wykonamy optymalizację wszystkich Twoich zasobów i urządzeń takich jak drukarki, urządzenia skanujące, laptopy, komputery, serwery. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do samej optymalizacji ale także mamy do zaoferowania kompletny serwis urządzeń oraz materiały eksploatacyjne. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że środowisko IT w Twojej firmie działa wydajnie i optymalnie.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • sprzatamytanio.pl »

  Najczęściej pracę dla wspólnot mieszkaniowych polegają na utrzymaniu porządku na klatkach schodowych, korytarzach, w piwnicach i na strychach. Przy wybieraniu firmy sprzątającej dla wspólnoty mieszkaniowej trzeba zwracać spostrzeżenie na cenę i tym samym na zakres usług. Dzieje się tak, ze względu na to, iż jest to niezwyklej opłacalne dla firmy niż zatrudnianie na etat pracownika porządkowego. Częstokroć też firmy sprzątające dbają o tereny zielone wokół bloków. Dzięki temu będziemy mieć pewność, iż firma sprzątająca jest doświadczona i wykonuje własne obowiązki niesłychanie solidnie. Wyśmienitym rozwiązaniem jest również zwracanie uwagi na opinie i referencje na temat firmy od innych zleceniodawców. W dzisiejszych czasach niesłychanie sporo ludzi korzysta z usług firm, jakie proponują sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Dotyczy to ludzi prywatnych, jak i przedmiotów komercyjnych. Niezmiernie sporo wspólnot mieszkaniowych również podejmuje współpracę z firmami, jakie proponują sprzątanie warszawa.

  Data dodania: 21 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie Zeiss »

  Już od wielu lat, firma PSP CMM działa w Polsce, zapewniając swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu dziedziny jaką jest metrologia. Przedsiębiorstwo ta powstała z myślą o tym, aby zapewnić wjazd do najlepszych specjalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. W swojej podstawowej ofercie przedsiębiorstwo PSP CMM zapewnia programowanie CMM, pomiary CMM, a także szkolenia z zakresu CMM. Każda ze świadczonych w tej firmie usług została rzetelnie wyceniona, dzięki czemu korzystanie z pomocy PSP CMM jest dostępne dla każdego, kto jej potrzebuje. Dużą zaletą tej firmy jest również jej nieustający intensyfikacja, co sprawia że może jej osoba wspomóc klientom z dynamicznie rozwijających się dziedzin takich jak specjalność lotnicza czy też automotive. Przedsiębiorstwo PSP CMM jest tym samym firmą, która jest godna zaufania swoich klientów.

  Data dodania: 27 03 2021 · szczegóły wpisu »