Angielski Online


Reklama Google


Audyt Oprogramowania

Audyt Oprogramowania LanCenter jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym audyt oprogramowania, audyt informatyczny i nie tylko również posiada moduł monitoring sieci. Zbieranie informacji o zainstalowanym oprogramowanie, zmianach w środowisku, kluczach licencyjnych, sterownikach, a tym samym wykrycie i wyeliminowanie niechcianego, czy nielegalnego oprogramowania, monitoring zmian w środowisku IT jest szybkie i intuicyjnie proste. Audytowanie oprogramowania można automatyzować, zaschedulować, integrować z innymi systemami i aplikacjami, czy raportować.
Narzędziem stworzonym do zarządzania pracą efektywnego Help Desku jest LanCenter HelpDesk. Oparty na przeglądarce WEB, zapewnia kompletne wsparcie w całym cyklu życia incydentu - od zgłoszenia problemu przez rejestrowanie zgłoszeń, kolejkowanie i przydzielanie zadań, zarządzanie zadaniami, rozwiązanie, tworzenie bazy rozwiązań, po zaawansowany system raportowania. Jest to intuicyjne rozwiązanie zarówno dla użytkowników, jak i dla operatorów i administratorów Help Desku.

Szczegóły strony www.plikcenter.pl:

Podlinkuj stronę www.plikcenter.pl:

Audyt Oprogramowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity »

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring sieci »

  Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
  dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
  sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
  zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
  tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
  Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
  czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
  usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
  Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
  Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, oraz do skontaktowania się z naszym działem handlowym.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skrypt ogłoszenia »

  Serdecznie witamy na witrynie firmy edios, na której możemy kupić różnego rodzaju skrypty php, przy pomocy których można w bardzo prosty sposób tworzyć interesujące nas strony www. Z poziomu strony możemy zaznajomić się z profilem działalności przedsiębiorstwa przejrzeć wcześniejsze projekty, a także skorzystać z formularza kontaktowego. W ofertach znajdziemy mnóstwo już gotowych skryptów, jak przykładowo skrypt katalogu, katalogu firm czy anonsów towarzyskich. Naturalnie jeśli w zaprezentowanej ofercie nie znajdziemy określonego produktu, jaki jest nam potrzebny to mamy możliwość również przesłać nasze potrzeby i stworzyć określony projekt.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP SAP Business One »

  System ERP marki SAP to oprogramowanie do zarządzania dedykowane małym i średnim firmom. Ma w sobie wiele funkcjonalności jak: CRM, kadry i płace, program nieruchomości. System dla firm oferowany przez SUPREMIS-złotego partnera SAP zapewni pełną satysfakcję z użytkowania. Warto zastanowić się nad zakupem oprogramowania dla firm marki SAP. http://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftwarehttp://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.htmlhttp://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauka zend Kraków »

  Szukasz dobrych programów? Posiadasz okazję korzystania z przedstawionej strony wirtualnej na, jakiej odnajdziesz już tego typu sklepy, które oferują ci zakup przeróżnego rodzaju programów. Optima strona pozwoli ci na pokazanie gdzie tego typu sklepy albo firmy się znajdują choćby optima kraków. Zend kraków albo programista zend kraków bez wątpienia okażą się pomocni dla takich ludzi, którzy to są zainteresowani aplikacjami a też ich wdrożeniem. Jeśli chciałbyś masz okazję skorzystania z takiej pomocy którą jest nauka zend kraków, z jakiej zawsze mamy okazję skorzystać. Warto jest skorzystać ze wsparcia strony, jaka to jest dla ciebie proponowana przez cały czas i masz możliwość korzystania z niej o dowolnych porach.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program kadrowo-płacowy »

  Reset2 tworzy rozwiązania dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Aplikacje finansowe charakteryzują się ogromnymi możliwościami oraz intuicyjną obsługą. Team wdrożeniowy tworzą fachowcy z ogromnym obyciem, którzy własną pracę realizują szybko i sprawnie. Przykładowymi aplikacjami jakie tworzymy są programy kadry i płace oraz do fakturowania. Więcej szczegółów na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • BPSC SA- Systemy ERP/MRP II, BI, HR »

  Programy klasy erp lub mrp ii posiadają w swoim kodzie programowym możliwości sterowania fabrykatem od samego początku jego powstania aż do finalizacji czyli do odbiorcy końcowego. Następuje to po przez łańcuch zdarzeń które są odpowiednio ustawione po przez ich ważność. Programy BPSC są tak napisane by wykonywać to w sposób jasny i czytelny.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »


  Rozumie się samo przez się każde przedsiębiorstwo wytwórcze pożądałoby osiągać jak najogromniejsze zyski ? po to przecie czyni się biznesy. Żeby uzyskać tego rodzaju punkt docelowy, potrzebne wydaje się użytkowanie z postępowych rozwiązań, takich jak mes. Skrót ten odsłania się jako Product Lifecycle Management, inaczej jest to zwyczajnie System Zarządzania Cyklem Życia Produktów. Co możemy zyskać dzięki jego zakupowi? Pozwala on na maksymalizację kompetencji przedsiębiorstwa do aranżowania nowych akcesoriów. Korzystanie z niego ułatwia nam dodatkowo obserwowanie potrzeb klientów i plastyczne reagowanie na ich zmiany. PLM pozwala również na uzyskanie absolutnej zgodności artykułów z przymusami ustawodawczymi a także z bieżącymi zasadami bezpieczeństwa. System Zarządzania Cyklem Życia Produktów zdoła nam umożliwić także redukcję wydatków produkcji, co ma niezbicie proste przełożenie na wzmocnienie zarobków. Można by jeszcze podać kilka atutów tego rozwiązania. Jak widać, jest to naprawdę atrakcyjna idea, z jaką pożądane byłoby jest się bliżej zaznajomić.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • program dla firm symfonia »

  Oferta naszej firmy jest niezwykle przestronna, dlatego z pewnością przypadnie do gustu wszystkim naszym klientom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanego przez nas wysokiej klasy oprogramowani księgowego, który współcześnie cieszy się niezmiernie dużą popularnością. Program księgowy symfonia należy do najbardziej znanych programów dla firm oraz księgowych. Jest to najlepsze oprogramowanie księgowe, toteż bezspornie będą Państwo zadowoleni z jego zakupu. Jest to program ogromnie praktyczny i użyteczny, co więcej program dla firm symfonia jest przez nas oferowany po bardzo przystępnej i niezwykle niskiej cenie. Serdecznie zapraszamy do jego zakupu ? z pewnością będą Państwo z niego nadzwyczaj zadowoleni.Produkt ten jest właśnie dla Państwa, jest on niezawodny, praktyczny, oszczędzi Państwu mnóstwo czasu.Łatwość obsługi skutkować będzie przyjemnością w stosowaniu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Volanto Software House - Produkujemy systemy informatyczne »

  Jeżeli poszukujesz rzetelnej firmy, która wykona dla Ciebie aplikacje webowe, Facebook, na systemy iOS i Android, doradzi, jakie rozwiązania informatyczne będą najlepsze dla Twojej firmy, dobrze trafiłeś! Volanto Software House zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Pracujemy na najnowszych technologiach, korzystamy z najlepszych narzędzi, każdego dnia doskonalimy nasze metody pracy, co przekłada się na najwyższą jakość naszych usług. Przykładowe, wykonane już przez nas projekty prezentujemy na naszej stronie www.volanto.pl. Znajdziecie tam przykłady aplikacji mobilnych na różne systemy, na najpopularniejsze systemy Android i iOS, nowoczesne platformy e-commerce, czy też platformę telekomunikacyjną w technologii VoIP. Stworzyliśmy już wiele aplikacji na Facebook, skontaktuj się z nami, stworzymy aplikacje również dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »